Konu: Bayraklı Mizah Sayı 01 - Ocak 2016

Altın Üye
    Nereden
    izmir

Seviye: 47 
    Tecrübe: 7,076,336
    Sonraki Seviye: 7,172,237

Beğenmiş
    3,089
    Beğenilmiş
    20,669
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Merhaba dostlar, Husmanx usta sayesinde yeni bir dergi ile tanıştık.
    İzmir Bayraklı Belediyesi (sanatın içine tükürenlerin aksine) hem sanata ve sanatçıya destek hem de halkımızı güldürmek amaçlı mizah dergisi çıkartıyormuş. Dergi ilk başlarda 3 ayda bir yayınlanıyormuş son bir senedir 2 ayda bir yayınlanmaya başlamış. Tabii ki bu güzel çalışmalardan sizleri de mahrum etmeyelim dedik ve her ay yayınlandığı günleri görmemiz umuduyla Husmanx ustanın arşivini taratıp sizlerle paylaşmaya başlıyorum.
    Eğer yöneticilerimiz bu dergimize de ayrı konu açarlarsa devamını oradan paylaşmaya devam edeceğim.
    Dergi içerisinde kendi çizimleri de olan değerli üyelerimiz başta Mustafa Yıldız Usta olmak üzere Hüseyin Gani Merttürk (Husmanx) , Hasan Özler ve Hüseyin Haldun Civlez ustalara ayrıca teşekkür ederim. kendileri ile aynı toplantıda olmak büyük bir zevkti.

Aksini belirtmediğim sürece yaptığım tüm paylaşımlardaki taramalar bana aittir.
    Amacım arşivlerimin daha fazla kişiye ulaşmasıdır.
    İnadına Devam...

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,104,800
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,361
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    İzmir'e bağlı Belediyeler sanırım epey bir kafa yoruyor mizah üzerine ki, bizler de böyle güzel çalışmaları
    inceleme ve değerlendirme şansı buluyoruz ne mutlu ki,.. Hani mizah okuru olmanın yanı sıra, biraz ince-
    leme-araştırma yapmayı seviyorsanız benim gibi, bir çırpıda paylaşılan bunca derginin kıymet-i harbiyesi-
    ni varın siz hesap edin,.. zira benim yolun İzmir'e doğru epey bir uzun...

Başta Akşamsefası dostumuz olmak üzere, Hüseyin Gani Merttürk (Husmanx) , Hasan Özler, Hüseyin Hal-
    dun Civlez ve diğer tüm dergicilere selam ve sevgilerimizi iletiyoruz buradan, inşallah yüz yüze de tanışıp
    konuşma şansına sahip oluruz tüm dostlarla...

NOT: Unutmadan; derginin kendine ait bir bölüme var artık, hayırlı olsun...

Altın Üye
    Nereden
    izmir

Seviye: 47 
    Tecrübe: 7,076,336
    Sonraki Seviye: 7,172,237

Beğenmiş
    3,089
    Beğenilmiş
    20,669
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Alıntı savataged Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İzmir'e bağlı Belediyeler sanırım epey bir kafa yoruyor mizah üzerine ki, bizler de böyle güzel çalışmaları
    inceleme ve değerlendirme şansı buluyoruz ne mutlu ki,.. Hani mizah okuru olmanın yanı sıra, biraz ince-
    leme-araştırma yapmayı seviyorsanız benim gibi, bir çırpıda paylaşılan bunca derginin kıymet-i harbiyesi-
    ni varın siz hesap edin,.. zira benim yolun İzmir'e doğru epey bir uzun...

Başta Akşamsefası dostumuz olmak üzere, Hüseyin Gani Merttürk (Husmanx) , Hasan Özler, Hüseyin Hal-
    dun Civlez ve diğer tüm dergicilere selam ve sevgilerimizi iletiyoruz buradan, inşallah yüz yüze de tanışıp
    konuşma şansına sahip oluruz tüm dostlarla...

NOT: Unutmadan; derginin kendine ait bir bölüme var artık, hayırlı olsun...
    Değerli çizerimiz Mustafa Yıldız ustanın önderliğinde izmirde birçok bölgesel mizah çalışması yapılmış, şu ana kadar paylaştıklarımın yanına yakında "bi kere" ve "maydonoz" dergileri de yerlerini alacaklar. tarandılar düzenlenmeyi bekliyorlar.
    NOT: nottaki habere çok sevindim ellerinize sağlık :)
    Aksini belirtmediğim sürece yaptığım tüm paylaşımlardaki taramalar bana aittir.
    Amacım arşivlerimin daha fazla kişiye ulaşmasıdır.
    İnadına Devam...

Üye

Seviye: 21 
    Tecrübe: 32,250
    Sonraki Seviye: 38,246

Beğenmiş
    87
    Beğenilmiş
    37
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Dergimiz 3 yıldır aralıksız şekilde yayındadır. Yanınına da devam etmektedir. Bölgesel çapta bir mizah dergisi olduğu için, bu sayede daha fazla kişiye ulaşma imkanı buldu. Başta MUSTAFA YILDIZ üstadımız olmak üzere yazan, çizen, tarayan, yayınlayan, bu ortama kazandıran tüm arkadaşlara teşekkürler...

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 2

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları