Konu: Öküz - Sayı 01

Altın Üye
    Nereden
    izmir

Seviye: 47 
    Tecrübe: 7,072,274
    Sonraki Seviye: 7,172,237

Beğenmiş
    3,089
    Beğenilmiş
    20,669
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]
    Baktım öküz serisi biraz öksüz kalmış taramalarda ara ara öksüze de yer vereyim dedim. ilk 31 sayıyı haftalık olarak çıkartmışlar sonra 24 olan dergi sayfasını arttırarak aylık dergiye çevirmişler. 90 sayıdan sonra da bırakmışlar. ama içerderki yazar kadrosuna bakınca siz de keşke hiç bırakmasalarmış diyeceksiniz. panik yok serinin hepsi mevcut ve 300 DPİ-JPG RAR formatında ara ara paylaşacağım. iyi okumalar

Öküze saman ve su verenler ; Altay Martı , Aslan Özdemir , Atilla Atalay , Bahadır Boysal , Bahadır Baruter , Can Kozanoğlu , Can Yücel , Can Barslan , Cezmi Ersöz , Derya Sayın , Devrim Sevimay , Ender Özkahraman , Ercan Akyol , Erdal Belenlioğlu , Ferhan Şensoy , Fikret Bekler , Gani Müjde , Gürcan Türeci , Halit Turhanlı , Haydar Ergülen , Kemal Gçkhan , Kutlu Esendemir , Lütfi Oflaz , Mehmet Çağçağ , Mesut Ceylan , Mesut Kara , Metin Üstündağ , Murathan Mungan , Musa Kart , Nihat Genç , Orhan Koçak , Orhan Pamuk , Ömer Laçiner , Sezai Sarıoğlu , Sunay Akın , Tuncay Akgün , Tuncel Kurtiz , Tuncer Erdem , Ümit Kıvanç , Vedat Özdemiroğlu , Yavuz Taran , Yasin Adıyeke , Yıldırım Türker , Yılmaz Erdoğan , Zafer Temoçin

Aksini belirtmediğim sürece yaptığım tüm paylaşımlardaki taramalar bana aittir.
    Amacım arşivlerimin daha fazla kişiye ulaşmasıdır.
    İnadına Devam...

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,302,666
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,371
    Beğenilmiş
    18,693
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Çok ciddi kadrosu olan adam gibi mizah dergisiydi, harbi delikanlısından, sağol dostum

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları