Konu: Tarzan Şilliler Yayınevi 1. Seri Fasikül No: 010

Aktif Üye
    Nereden
    İstanbul, Ataköy 9.Kısım

Seviye: 39 
    Tecrübe: 1,528,160
    Sonraki Seviye: 1,757,916

Beğenmiş
    878
    Beğenilmiş
    1,432
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

* Görüntüyü açabilmek için konuya Like verilmeli *
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler  
    Konu Ercu unlu tarafından (20.12.19 Saat 17:14 ) değiştirilmiştir.

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,514,384
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,411
    Beğenilmiş
    18,730
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Muhteşem paylaşımlar üstadım, ellerine sağlık

Aktif Üye

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,608,825
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Beğenmiş
    5,231
    Beğenilmiş
    4,355
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Tarzan aldığımız dönemlerde arkadaşlarla şu tartışmayı yaptığımızı hatırlıyorum.
    Tarzan SÜPER mi değil mi ? Ben beyan esastır Süper yazılmış süperdir diye düşünüyordum.Şimdiler de biraz tebessümle anıyorum o zamanları.
    Öyle ya adamlar yazmış Süper TARZAN .Yazılan esas beyan geçerli değilmidir ?
    Roma'lıların deyimi ile " söz uçar yazı kalır."
    Yada Mevlana gibi düşünüp " ben ayıpları gören gözlerimi kör ettim mi "demeli ?
    Sonradan süper olmadığını anladık hepimiz.
    Süper olmak için gevşetici ve rehabilite edici etkisiyle sağlıklı radyosyona maruz kalmak gerekliymiş.
    Ardından bir kısım genetik değişimler sonucunda maske ve kostüm eşliğinde ABD semalarında 7 / 24 suçlu , psikopat , manyak , süper hain bilumum haşerata karşı mücadele aşamasına geçmek gerekliymiş.Sonradan anlıyorsunuz haliyle.
    ABD menşeili kahramanlarda ki bu gizli kimlik takıntısını halen çözebilmiş değilim.
    Normal sıradan insan görünümlü ama aslında gizli kimliği var.
    Yada maske takmadan bir süper iş başı yapmaz.
    Kimliğini söyleyenlere de iyi gözle bakılmaz.
    Aslında SÜPER KAHRAMAN PROTOKOLÜ böyle galiba.Yayınlardan öğrenebildiğimiz kadarıyla protokol şöyle ;
    1-Kimliğini gizli tut.Mümkünse kendinden bile.
    2-Maske tak Süperman gibi takmasanda özel hayatında gözlük tak.
    3-Mutasyona uğradığın hayvan yada sair canlının ismini özellikle kullan.( Örümcek Adam , İguana , Hayvan Adam ( bir parentez daha açmak gerekirse bu ibare ülkemizde farklı anlamlar da da kullanılabildiği için dikkat edilmeli ) Karınca Adam , Arı Adam , Afrika Keseli Sıçanı Adam ( bu bana da garip geldi ama mutasyon bu yöndeyse protokol devreye girer.) Tayvan Kara Kurbağası Adam , Asya Tavşanı Adam , Kırım Kongo Kanamalı Ateşi Kenesi Adam , Tapir Adam , Uzun Kulaklı Vaşak Adam , Afrika Vahşi Köpeği Adam , Asya Çoban Köpeği Adam gibi . )
    4-Yardım ettiğin yada hayatını kurtardığın mutasyona uğrayamamış garip gurebaya , evde kalmışa , dul ve yetime , asgari ücretliye yan gözle dahi bakma.
    5-Kostümün termal olmasına dikkat et soğuk havalarda kalın ve yünlü sıcak havalarda pamuklu ve keten olmak üzere en az 2 adet kostümün olsun.
    Bu kostümleri evde kimse görmediği zaman temizle , ütüle mümkünse iç çamaşırı olarak daima üzerinde bulundur.
    6-Atlama , uçma ve sıçrama gibi özel yetenek gerektiren durumlar olabileceğinden mutlaka kalın bir çorap giy üzerine geçirdiğin taytından belli olmamasına ise azami riayet et.
    7-Sefere çıkmadan önce musallat olabilecek doğaüstü 3 harfli cinlere ve içine kaçabilecek reptilian türü uzaylı kerten ve kertilenkele'lere karşı dikkatli ol gerekli korunma ve üfürme işlemlerini itina ile yap ve yaptır.
    8-Her görev dönüşü mutlaka kendini kontrol et kostümünde yıpranma , yırtılma olabileceği gibi istenmeyen takip cihazları da bulunabilir.Mümkünse elbiselerinle duş al ki bu arada hem sen hem elbiseler temizlenmiş olsun.
    9-Yatmadan önce bir bardak su iç.
    10-Sabah kahvaltısında en az bir yumurta ye ve hiç ekmek tüketme.
    11-Kilo boy endeksine mutlaka dikkat et.
    12-Ertesi gün görevle ilgili geri bildirim olarak hafif istenmeyen sözcüklerle dolu insanın kanına dokunan sözler duyarsan duymamazlıktan gel.

Protokol tahmin ediyorum böyle uzayıp gidiyor.
    Bu değerli SÜPER TARZAN için çok teşekkür ederim.

Çizgili Kitap
    Nereden
    İstanbul Türkiye

Seviye: 42 
    Tecrübe: 2,769,030
    Sonraki Seviye: 3,025,107

Beğenmiş
    9,723
    Beğenilmiş
    4,347
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Abolardis protokol yazmış gayet güzel fakat Tarzan
    Ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol,
    Mevlana felsefesini benimsemiş "doğal" kahramanlardandır.

Aktif Üye

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,608,825
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Beğenmiş
    5,231
    Beğenilmiş
    4,355
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Konuyu çok güzel özetlemişsiniz sevgili Adminim.
    "Doğal Kahraman" çok beğendim bu tabiri.
    Selamlarımla.
    kutuge .

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 3

Konu Etiketleri:

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları