Konu: Tim Arşiv Orijinal Serisi - 005

EKDG

Seviye: 44 
    Tecrübe: 3,733,797
    Sonraki Seviye: 4,297,834

Beğenmiş
    288
    Beğenilmiş
    2,981
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

cdemir
    cemalnacitolga
    METE-TEOMETE
    lotoloto
    neco50
    nstegk1999
    sayiner (say'er)
    'in katkılarıyla...

* Görüntüyü açabilmek için konuya Like verilmeli *
    Konu fındıkfındık tarafından (04.02.19 Saat 11:54 ) değiştirilmiştir.

Üye

Seviye: 19 
    Tecrübe: 18,216
    Sonraki Seviye: 22,851

Beğenmiş
    72
    Beğenilmiş
    27
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Emeklerinize sağlık olsun.

Admin
    Nereden
    İstanbul

Seviye: 51 
    Tecrübe: 13,741,259
    Sonraki Seviye: 13,849,320

Beğenmiş
    11,688
    Beğenilmiş
    48,338
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Değerli paylaşımınız için, katkıda bulunan her kese teşekkürler..

EKDG

Seviye: 44 
    Tecrübe: 3,733,797
    Sonraki Seviye: 4,297,834

Beğenmiş
    288
    Beğenilmiş
    2,981
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Akşam sefası adlı arkadaşın haklı serzenişine katılıyorum.
    Emek verilerek taranan,yapılan bir ürüne duyarsızca teşekkür etmeyen tüm insanlara hitaben
    yazıldı.
    En sevdiğim bölüm işte bu...
    Adam paylaşım ruhuna sahiptir.
    Saatlerini verir.Sabrını,zamanını,uykusunu verir.
    İnsanlara sunar.Kuru teşekkürü çok bilenlerle,
    Kendini gizleyenlerle,
    Yeter ki versin diyenlerle karşı karşıyadır.
    İki satır yazmaktan bile korkan korkak ,bencil,bedavacılarla karşı karşıyadır.
    Adam çizgi roman katkı olsun kelimesini bile hayatında telaffuz etmemiş,
    İki kitap alarak sayfaları arasında gezinmemiş ama pusudadır.
    Saygısı emeğe,insana ,kitaba bile yoktur.
    O zaman bir soru soruyorum kendi kendime?
    Bu hizmet ne için...Kıymet etmeyen iki satır yazmayan sesleri duyulmayan binlere mi?
    Ya da gerçek çizgi romanı sever üç-beş kişiye mi derseniz,ben üç beşi tercih ederim.
    Diğerlerini kale bile almamak gerekiyor sanırım.
    Yakında bu kadar emeğin bedava olmadığını paylaşmayarak göstermek gerekecek sanırım.

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,304,141
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,371
    Beğenilmiş
    18,694
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Beleçiliğin dışında daha da matrağı; kimisi utanmadan "amaca hizmet" falan diyor yani bu beleşçiler amacımızı kendileri belirlermişçesine; bizleri açıkça hizmetkar görüyor, bu kadar matrak yani durum, daha da ötesi; bir de teşekkür etmeden kaba saba yazılar, dahasının dahası; link kırıksa utanmadan konu altına yazmalar, kırık link bölümü var, oraya bile zahmet edip yazmıyor yani, tabii ilgili bölüme yazmayan sadece bir uyarı sonrası yine tekrarlarsa kapının önüne konuluyor, isterse Bernet olsun tek uyarı, sen emek verip o kadar bunları yap et sofraya koy, yiyip içip teşekkür bile etmeden kalkıp gitmeyi bırak; bir de terbiyesizce kaba saba konuşarak eleştirenler de var, kısacası ben yazı yazma mevzusunda değil (Kültürlüsü var kültürsüzü var; herkes konulara mesaj yazamayabilir, yazı yazma konusunda yeterli olamayabilir, son yıllarda bir miktar değişmesine rağmen; ne yazık ki bu topraklarda özellikle eski çizgi roman okuru kültür seviyesi ortalamanın ciddi boyutta altındadır, çok istisnalar da var tabii ama bu gerçeğin ta kendisidir.) ama Like vermeden indirenleri tam anlamıyla "Beleşçi" olarak adlandırıyorum ve onların ne kendilerini ne yazdıklarını ne dediklerini vb... hiçbir şekilde dikkate bile almıyorum Mustafa abi, örneğin bir konuda görüş veya öneri yazan olursa verdiği Like'lara bakarım, yeterli değilse ne görüşünü ne önerisini ne de kendisini dikkate alırım, Like vermek de foruma katkıdır, hiçbir paylaşımda bulunmayanlar için indirdirmesine rağmen: benim açımdan; ne kadar Like verirsen o kadar söz hakkın olur, yine bana göre; ne kadar az Like verirsen o kadar önemsiz olunur, hiç bir zaman değişmeyecek, şahsi ve son derece basit ama sağlam kuralım budur, boş ver abi, biz kendi keyimize bakalım, bugüne kadar hiç değer vermemekle büyük hata yaptığımı anladığım Tim'i sayende okuyorum valla, emeği geçen tüm dostlarımın ellerine sağlık
    Konu fındıkfındık tarafından (30.01.19 Saat 17:35 ) değiştirilmiştir.

Aktif Üye

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,577,192
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Beğenmiş
    5,231
    Beğenilmiş
    4,355
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Destek olmayanlara serzenişte bulunmak hepimizin hakkı diyorum.Canları sağolsun yinede bir şey demiyorum ama değer vermek değer vermekle olur.Saatlerce yapılan bir çalışmaya indirip geçmek kişisel olarak doğru bulmadığım bir eylem.Çizgi severler genellikle entellektüel bilgi birikimi yüksek insanlar çoğu herhangi bir konuda isterse kitap yazabilecek seviyedeler.Emek verip büyük çalışmalara imza atan duayen üstadlara ne kadar teşekkür etsek azdır.Marifet gerçekten iltifata tabidir.Ve başarı motivasyonla doğrudan orantılıdır.Ne diyelim yinede canları sağolsun ama haklı serzenişleri duymamazlıktan gelmemeli.Her şeye rağmen forumlarda ki değerli çok değerli dostlar için değer değer vermeye değer katmaya.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 4

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları