Konu: Ümit Kaptan Paydos Yayınları Sayı 8 - Geçmişten Gelen Tehlike (ÇIKTI!)

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,101,273
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,361
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu

Ümit Kaptan gibi yayın periyodu çok da belli olmayan "butik yayınları" ne denli sevdiğimi
    bilirsiniz. 8. sayının çıkacağından haberim vardı ama iş yoğunluğundan kaynaklı unutkan-
    lığım, resmi görünce yazma ihtiyacına dönüşüverdi. Yayınevinin sitesinde satışta yok bu
    sayı, tahminim, Hakan Karabey ve Ümit Kaptan henüz bugün biten Çukurova Kitap Fuarı
    civarlarındaydı...:)) Etiket fiyatı yok üzerinde resmin ama yanlış hatırlamıyorsam 12 TL...
    Bu sayının İstanbul'a gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum.

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,101,273
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,361
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Yazar – Çizer: Hakan Karabey
    Basım Dili: Türkçe
    Ebat: 15 x 21 (cm)
    Sayfa Sayısı: 96
    Cilt Durumu: Ciltsiz
    Boyut: Normal Boy
    Kağıt: Kitap kağıdı

Geçmişten Gelen Tehlike ; Marmaris'te yaşayan, kendine ait teknesiyle turistleri gezdiren,
    deli dolu ve gözü kara bir gemi kaptanı olan Ümit'in, kötülerle heyecan dolu mücadelesini
    anlatan serinin 8. kitabı. Çanakkale savaşında başlayan içinde uzaylıların da olduğu bu fan-
    tastik macerayı bir solukta okuyacağınızı garanti ediyoruz... (Tanıtım Bülteninden)

NOT: Bilgilerine henüz ulaşabildim, isteyenler Paydos Yayınlarının kendi sitesinden edinebilir.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ
profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları