Konu: Mega Movie Sayı 045 Ocak 1998

kotex9
    Guest

Titanik'e giderken (filmine tabi) gişe açısından çok büyük olay olacağını bilmeden öylesine gitmiştim. İstanbul'a geldiği ilk gün ve günün ilk seansında izleme imkanı bulmuştum. İlk kısım benim için sıkıcı desem yeridir. İkinci kısım geminin batma kısmı (spoiler sayılmaz heralde) ise görsellik yönünden çok iyiydi. Filmin gişe rekorunu artık hiçbir film kırmaz derken, aynı yönetmenin bir sonraki filmi Avatar (Titanik'ten 11 yıl sonra) 2009'da neredeyse iki kat seyirciyle rekoru ele geçirdi. Şimdilerde de Avatar'ın rekorunu geçmek imkansız diyoruz ama James Cameron, Avatar'ın devamını 2020'de (ilkinden bu yana 11 yıl geçmiş olacak) gösterime girdirecek. Ama benim için ne Titanic ne Avatar ne de Avatar'ın 4 devam filmi Titanik ile aynı ay gösterime giren Jean Reno'lu duygusal film [Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]'in yerini tutamaz.

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Üye

Seviye: 18 
    Tecrübe: 15,018
    Sonraki Seviye: 17,484

Beğenmiş
    53
    Beğenilmiş
    4
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Çok sağolun.
    kutuge .

EKDG
    Nereden
    Paraguay

Seviye: 50 
    Tecrübe: 10,351,357
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    6,155
    Beğenilmiş
    12,075
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Teşekkürler dostum,ellerine sağlık.
    kutuge .

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 2

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları