Konu: Tex N° : 700 - L'oro Dei Pawnee ( Tutto a COLORI - 07/02/2019)

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,104,379
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,361
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu

TEX; İtalya'da 700. sayıyla Şubat ayı başında arz-ı endam ediyor.. Hani İtalyanları bırakın, ben bile sayfalara
    adım atmak için sabırsızlık içerisindeyim şu an bile,.. Neyse ki heyecanımızı bir nebze de olsa dindirecek tanı-
    tım sayfaları Bonelli Editore'nin sitesinde yayımlandı...

Açıklamadan da anladığım kadarıyla, dalya sayıda, Tex olasılıkla geçmişe dair bir hikaye anlatıyor ateş başın-
    da,.. Yer de dar olduğu için bu tarz geçmişe ait hikayeler genelde bu şekilde ifade buluyor bildiğiniz gibi,.. Ta-
    bi bu ateş başı muhabbetlerin keyfini Tex okuru gayet iyi bilir... Ateş başı muhabbeti olayı, sadece benim tah-
    minim bu arada, ya da öyle olmasını isterdim diyeyim...

Tex, yıllar önce Sioux'ların hüküm sürdüğü topraklarda karşılaştığı küçük bir kız yüzünden tehlikeye attılı-
    yor ve bu küçük kız anladığım kadarıyla Tesah... Yalnız hikayenin ateş başı muhabbeti olmadığına dair Tex ve
    dostlarının yıllar sonra eski bir dosttan aldığı haber üzerine bu maceranın ortaya çıktığını anlıyoruz... Yani o-
    lasılıkla Teks'in gençliğine ait çizimler flashback'ler şeklinde hikaye aralarına serpiştirilmiş...

Tabi her halükarda Tex ve 700. sayı, kendi adıma çizgi roman tarihçesi içerisinde efsanenin de efsanesi anla-
    mına geliyor... Dile kolay...

TEX N° : 700 - L'ORO DEI PAWNEE
    Yayın Tarihi: 07/02/2019
    Senaryo & Hikaye: Mauro Boselli
    Çizer: Fabio Civitelli
    Kapak Resmi: Claudio Villa
    Renklendirme: Oscar Celestini

ramo7878
    Guest
    Biz yaşlanıyoruz bu tex gençleşiyor arkadaş bu çizerler gençlik iksiri mi içiriyorlar bunlara.

Aktif Üye

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,578,455
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Beğenmiş
    5,231
    Beğenilmiş
    4,355
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    700.Sayı dile kolay.
    700 sayılık bir şaheser.
    Bilgilendirmeler için çok teşekkür ederim.
    kutuge .

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları