Konu: Teksas Renkli Arşiv Serisi - Sayı: 05

EKDG

Seviye: 44 
    Tecrübe: 3,733,622
    Sonraki Seviye: 4,297,834

Beğenmiş
    288
    Beğenilmiş
    2,981
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

cdemir
    cemalnacitolga
    METE-TEOMETE
    lotoloto
    neco50
    nstegk1999
    sayiner (say'er)
    'in katkılarıyla...

* Görüntüyü açabilmek için konuya Like verilmeli *
    Konu fındıkfındık tarafından (04.03.19 Saat 23:49 ) değiştirilmiştir. Sebep: Link yenilendi.

Üye

Seviye: 24 
    Tecrübe: 75,229
    Sonraki Seviye: 79,247

Beğenmiş
    760
    Beğenilmiş
    332
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    sayenizde Teksas arşivlerimizi silbaştan tekrar yeniliyoruz.. daha önce pekçok teksas baskısı görmüştüm ama Teksasların bu kadar temiz nüshalarını daha önce gördüğümü hatırlamıyorum.. madem italyanların elinde bu derece temiz örnekleri vardı bizim HOZ COMİC'in renkli baskıları niçin bu kadar temiz ve net değildi ? .. sadece Hoz değil siyah beyaz Ceylan ve Tay baskılarıda bence bu kadar net değildi.. acaba italyanlar baskı için bizim yayıncılara fotokopinin de fotokopisini mi veriyorlardı ya da bizde matbaa baskısı mı kötü yapılıyordu anlayamadım..? ... yoksa bizim yayınevleri küçük boy baskı yapıyordu da bu La gazetta dello sport'un yayınları çok büyük boy mu ?
    herneyse umarım bu teksas yayınları tüm esse gesse maceralarını kapsayacak sürece devam eder ., tertemiz bir arşive sahip oluruz..
    barışvolkan ağabey size ve çeviri balonlama gurubunuzdaki tüm emeği geçen arkadaşlara çok teşekkürler..
    sağolun varolun..

Çizgili Kitap

Seviye: 48 
    Tecrübe: 7,577,176
    Sonraki Seviye: 8,476,240

Beğenmiş
    3,293
    Beğenilmiş
    3,584
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Vallahi dostlar,ister yaşlılığıma,ister cahilliğime verin..
    Ben bu paylaşımdan bir şey anlamadım..
    Konu ve macera bir sayfa da çok değişti..
    Eğer hata bende ise şimdiden özür dilerim..
    Dilerim o güzel emekleriniz boşa gitmemiştir..

EKDG

Beğenmiş
    288
    Beğenilmiş
    2,981
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Alıntı merdoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayenizde Teksas arşivlerimizi silbaştan tekrar yeniliyoruz.. daha önce pekçok teksas baskısı görmüştüm ama Teksasların bu kadar temiz nüshalarını daha önce gördüğümü hatırlamıyorum.. madem italyanların elinde bu derece temiz örnekleri vardı bizim HOZ COMİC'in renkli baskıları niçin bu kadar temiz ve net değildi ? .. sadece Hoz değil siyah beyaz Ceylan ve Tay baskılarıda bence bu kadar net değildi.. acaba italyanlar baskı için bizim yayıncılara fotokopinin de fotokopisini mi veriyorlardı ya da bizde matbaa baskısı mı kötü yapılıyordu anlayamadım..? ... yoksa bizim yayınevleri küçük boy baskı yapıyordu da bu La gazetta dello sport'un yayınları çok büyük boy mu ?
    herneyse umarım bu teksas yayınları tüm esse gesse maceralarını kapsayacak sürece devam eder ., tertemiz bir arşive sahip oluruz..
    barışvolkan ağabey size ve çeviri balonlama gurubunuzdaki tüm emeği geçen arkadaşlara çok teşekkürler..
    sağolun varolun..
    Çok temiz ve net olması bir gerçek ama verilen emek temiz kıldı desek daha doğru olur.Balon silinirken arada çizgilerde hatalar var.Her sayıda olmasa bile. Ayrıca balonlamaya geçmeden önce sevgili Lotoloto iki kare arasındaki boşlukları düzenliyor,filitreden geçiyor.Yani önünüze gelene kadar emek veriliyor.Bu renkli serinin tamamı 52 adet 84 sayfadan oluşuyor ve Essegesse çizimi olanları kapsamaktadır.
    Bu kadar emeğe karşı iki satır yazıdan imtina edenleri ileride hiç yayınlanmamış ve tercümelerini yapmaya başladığım eserlerde paylaşım aşamasında kötü sürprizle karşılaşacaklardır.Paylaşmayı bile düşünmüyorum desem yalan olmaz...72 kişinin okuyup üç-beş kişinin cevap yazıldığı yerde emek düşmanlığı had safhadadır.Emekte bu kadar ucuz olamaz.

EKDG

Beğenmiş
    288
    Beğenilmiş
    2,981
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Alıntı barisvolkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok temiz ve net olması bir gerçek ama verilen emek temiz kıldı desek daha doğru olur.Balon silinirken arada çizgilerde hatalar var.Her sayıda olmasa bile. Ayrıca balonlamaya geçmeden önce sevgili Lotoloto iki kare arasındaki boşlukları düzenliyor,filitreden geçiyor.Yani önünüze gelene kadar emek veriliyor.Bu renkli serinin tamamı 52 adet 84 sayfadan oluşuyor ve Essegesse çizimi olanları kapsamaktadır.
    Bu kadar emeğe karşı iki satır yazıdan imtina edenleri ileride hiç yayınlanmamış ve tercümelerini yapmaya başladığım eserlerde paylaşım aşamasında kötü sürprizle karşılaşacaklardır.Paylaşmayı bile düşünmüyorum desem yalan olmaz...72 kişinin okuyup üç-beş kişinin cevap yazıldığı yerde emek düşmanlığı had safhadadır.Emekte bu kadar ucuz olamaz.
    Sevgili Merdoglu,
    Şu ana kadar 52 kitaptan 20 adedi elimize geçti.Yani yayınlanan 20 adet kitap elimizde hazır ve her hafta cuma günleri yayınlanacaktır.Her hafta yeni çıkan sayıyı ukdemize alıyoruz.

Admin
    Nereden
    Bursa

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,373,722
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    10,238
    Beğenilmiş
    77,149
    Adı Geçen
    1 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Eskiden siyah beyazlarını bayiden haftalık takip ederken, şu sıra artık pırıl pırıl renkli serinin peşinde gezer durumdayız.
    Seride yapılan paylaşımlarla bizlerde bir renk cümbüşü yaşıyoruz. Kitap renklendirmesi ve bunun yanında keskin bir netliği
    sahip olması sayesinde gözlerimizde yorulmuyor. Bu şekilde baskısında da olmayan kaliteli bir paylaşımla bizleri buluşturan
    tüm dostlarımıza her ne kadar teşekkür etmiş olsak ta yanında az kalır.
    Söylediklerinize dikkat edin; düşüncelere dönüşür...
    Düşüncelerinize dikkat edin; duygularınıza dönüşür...
    Duygularınıza dikkat edin; davranışlarınıza dönüşür...
    Davranışlarınıza dikkat edin; alışkanlıklarınıza dönüşür...
    Alışkanlıklarınıza dikkat edin; değerlerinize dönüşür...
    Değerlerinize dikkat edin; karakterinize dönüşür...
    Karakterinize dikkat edin; kaderinize dönüşür......

EKDG

Beğenmiş
    288
    Beğenilmiş
    2,981
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Alıntı gümüş saç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vallahi dostlar,ister yaşlılığıma,ister cahilliğime verin..
    Ben bu paylaşımdan bir şey anlamadım..
    Konu ve macera bir sayfa da çok değişti..
    Eğer hata bende ise şimdiden özür dilerim..
    Dilerim o güzel emekleriniz boşa gitmemiştir..
    Bu paylaşımdan bir şey anlamadım !!
    Emek var yetmez mi?
    Bir sayfa eksik konmuş denmez mi??
    Özüre ne gerek,hata ve eksik bizde..
    Olur o bir sayfayı halleder koyarız.
    Ne yaşlısın ne cahil.Daha 65 lerin baharındayız Kanki.
    Oysaki kontrol ederiz ama bu hafta yayına yetişmedi.
    İyi okumalar.Selamlar.

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,303,398
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,371
    Beğenilmiş
    18,693
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Eksik sayfa ilave edilerek; son düzeltilmiş haliyle konudaki link değiştirildi, arşiv yapan arkadaşlarımız; eski indirdiklerini silip yeni linkten tekrar indirebilirler:

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 4

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları