Konu: Zagor Renkli Collezione Serisi Sayı: 06

EKDG

Seviye: 44 
    Tecrübe: 3,733,790
    Sonraki Seviye: 4,297,834

Beğenmiş
    288
    Beğenilmiş
    2,981
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

cdemir
    cemalnacitolga
    METE-TEOMETE
    lotoloto
    neco50
    nstegk1999
    sayiner (say'er)
    'in katkılarıyla...

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Çizgili Kitap

Seviye: 48 
    Tecrübe: 7,577,382
    Sonraki Seviye: 8,476,240

Beğenmiş
    3,293
    Beğenilmiş
    3,584
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Her şeyi ile mükemmel bir paylaşım..
    Bir solukta okudum..Her şey iyi güzel,sadece Gomez'in çiftliğinin kapısı üstünde,ne yazdığını çok merak ediyorum..
    Teşekkürler değerli dostlar..Ellerinize sağlık..

Aktif Üye

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,577,187
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Beğenmiş
    5,231
    Beğenilmiş
    4,355
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Zagor gerçek anlamda hiç bitmeyen macera.Benim açımdan bir ömür onunla devam etti dersen yanlış olmaz.Şikayetçimisin yoksa asla.Bu hayatta yaptığım en kaliteli şeylerden birisidir grafik romanlar.Diğer yandan felsefe ve teoloji araştırmaları , parapsikoloji deneyleri ve doğu tefekkür teknikleri.
    Bu değerli çalışma için çok teşekkür ediyorum emeği geçen sevgili dostlara.
    Salt kitap okunsun saikiyle insanların dayanışması destek olunması ve paylaşımlar yapılması çok anlamlı ve çok değerli.Zagor içinse çizgi roman denilince benim açımdan ilk akla gelenlerden birisidir.
    Mizah - korku - ezoterizim - bilim kurgu - büyü - mitoloji -doğu öğretileri ne ararsanız bulursunuz.Bir kültür havzası gibi içerisinde bulundurmadığı hiç bir öğe yok gibidir.
    Büyük usta FERRİ çizgilere hayat veren büyük insan.Erken bir zamanda değil ama biz ona doyamadan aramızdan ayrıldı maalesef.Her Zagor macerasında onu daha bir özlüyorum açıkçası.
    80 li yaşlarda bile Maxi Zagor çizen işini bu kadar çok seven nadide bir insandı.Gerçekliğini bilmiyorum ama Bonelli sanırım ona firmadan belirli bir hisse dahi vermiş.Bana göre böyle bir sanatçıya çok az bile.Ama Bonelli'yi bu konuda tebrik etmemek elde değil.Sanatçıya verdiği değeri göstermesi açısından çok önemli.Ferri ustanın çizimlerini izlerken youtube'dan onun çizimlerinde ki sadeliğe , sevgiye imrenmemek mümkün değil.
    Onun veliahtı olarak hep Marco VERNİ ustayı görmüşümdür.Oda çok büyük bir yetenek.Yolu açık olsun ömrü uzun olsun.Daha çok çizim yapsın ürün versin.

Üye

Seviye: 36 
    Tecrübe: 918,690
    Sonraki Seviye: 1,000,000

Beğenmiş
    1,083
    Beğenilmiş
    481
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    En sıkıntılı zamanlarda okuduğum zaman keyfimi yerine getiriyor Zagor. Çok teşekkür ederim bu güzel paylaşım için.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 3

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları