Konu: Mega Movie Sayı 000 Aralık 1993

kotex9
    Guest

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]
    Bu sayı ile ilgili biraz araştırma yaptım. İçerisinde şu sayıdır diye yazmamışlar ama başka yazılanlara bakarak derginin üçüncü çıkan sayısı olduğunu sanıyorum. Kasım-Aralık 1993'den sonra çıktığı kesin. Yine de yanlış ise arkadaşlar başlığı düzeltirse memnun olurum.

TRkan
    Guest
    Sizler sayesinde tüm sinema dergileri artık forumda. Ellerinize sağlık.

EKDG
    Nereden
    Paraguay

Seviye: 50 
    Tecrübe: 10,350,658
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    6,155
    Beğenilmiş
    12,073
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Mega movie dergisi sayılarda ve aylarda çok tutarsızlıklar var. Sorunu, kendimizce çözmeye çalışacağız. Emeklerin çok büyük, çok teşekkür ederim vival dostum.

Üye

Seviye: 22 
    Tecrübe: 38,969
    Sonraki Seviye: 49,025

Beğenmiş
    167
    Beğenilmiş
    27
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Edindikçe okuyabildiğim dergilerdendi. Şimdi telafi zamanı. Teşekkürler ederim.

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,302,688
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,371
    Beğenilmiş
    18,693
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    O vakitler üzerinde "Parayla Satılmaz" yazan bu dergiler; artık parayla dahi bulunamıyor, ancak sayenizde, bundan böyle Çizgili Kitap'ta yer alacak, elinize sağlık üstadım
    Cengiz .

kotex9
    Guest
    Alıntı fındıkfındık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O vakitler üzerinde "Parayla Satılmaz" yazan bu dergiler; artık parayla dahi bulunamıyor, ancak sayenizde, bundan böyle Çizgili Kitap'ta yer alacak, elinize sağlık üstadım
    Beni en çok yaralayan da "parayla satılmaz" yazan eklerin şimdilerde 40 liraya verilmesi. Bu yüzden elimden geldiğince kendi çapımda bir şeyler yapmaya çabalıyorum. Birkaç mega movie dergisi daha var. Kısmetse onları da en kısa sürede tarayıp yüklemeye çalışacağım. Sahaflara karşı çok kırgın ve kızgınım.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 3

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları