Konu: ZEMBLA 251 Büyü - Magie

Aktif Üye

Seviye: 39 
    Tecrübe: 1,681,295
    Sonraki Seviye: 1,757,916

Beğenmiş
    3,837
    Beğenilmiş
    10,837
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Ercü üstadın ham taramasından düzenledim.
    Üstada teşekkürler ediyorum.

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]
    PAYLAŞMAK GÜZELDİR.

Aktif Üye

Tecrübe: 1,708,416

Beğenmiş
    972
    Beğenilmiş
    6,855
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Bir gün gelecek, o kadar çok paylaşımım olacak ki.. Sonrasında Vefalı üstat benim paylaşımlarımıda düzenleyecek...

Aktif Üye

Tecrübe: 1,681,295

Beğenmiş
    3,837
    Beğenilmiş
    10,837
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Sevgili s.b ben ham tarama düzenlerim zaten senin paylaşımlarında öyle
    Ham tarama kitap yada derginin orjinallığını bozmuyor ve ben bu tür paylaşmları çok seviyorum.
    Özellikle kitabın hiç bir yerine yada sayfasını çizmem nick kullanmam,bizden sonraki çizgi sevenlere kalacak bu güzel paylaşımlar.
    PAYLAŞMAK GÜZELDİR.

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,309,795
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,371
    Beğenilmiş
    18,694
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Konu nick vb... mevzusundan açılmışken; ben farklı düşünüyorum Hüseyin abi, o kadar emek veren üyelerimizin; eğer kendileri arzu ederlerse bir imzalarını da atabilmeleri lazım, tabii indirilirken de tercih meselesi, ben özellikle paylaşan arkadaşlarımızın çalışmalarına imzalarını atmalarından çok mutluyum, başka her yerde farklı olabilir ama Çizgili Kitap yarış halinde değil; biz burada sadece eğleniyoruz ve güzel vakit geçirmeye çalışıyoruz, başka bir hedefimiz yok, hem bu şekilde çok çok ileride dahi; eser kadar paylaşan arkadaşlarımızın emekleri de anılacak, tabii nickli, vb... paylaşmak veya paylaşmamak nasıl sadece paylaşan arkadaşlarımızın tercihine bağlıysa; aynı şekilde nickli, vb... indirmek veya indirmemek tercihleri de katılımcıların tamamen şahsi arzularına bağlı, kurucu üye olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki ilk günden bu yana bu konuda çok titiz davrandık ve tam bağımız Çizgili Kitap'ta her iki durum için de paylaşımcılar tam bağımsız, Ercü üstadımla birlikte ellerinize sağlık Hüseyin abi, orijinal kapaklı Zembla paylaşımlarına inan hayranım

Admin
    Nereden
    Bursa

Tecrübe: 28,402,907

Beğenmiş
    10,238
    Beğenilmiş
    77,149
    Adı Geçen
    1 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Paylaşımlarda nice yada isim olarak imza atmak, ilgili formun logosunu kullanmak bu paylaşımı yapan dostumuzun insafiyetindedir.
    Hiçbir şekilde zorunluluğu yoktur forum paylaşımlarında dostlarımız
    bağımsızdır. Paylaşım yapılan bir çok kitap bazıları tarafından baskı
    yapılarak satılırsa bunu tarayıp saatlerce emek vermiş olan paylaşımcı dostumuza ne deriz. Bu nedenle isteyen nic ve imzasını
    kullanabilir, bizlere düşen bu emek sahiplerine en azından bir teşekkür mesajı yazmaktır.
    Söylediklerinize dikkat edin; düşüncelere dönüşür...
    Düşüncelerinize dikkat edin; duygularınıza dönüşür...
    Duygularınıza dikkat edin; davranışlarınıza dönüşür...
    Davranışlarınıza dikkat edin; alışkanlıklarınıza dönüşür...
    Alışkanlıklarınıza dikkat edin; değerlerinize dönüşür...
    Değerlerinize dikkat edin; karakterinize dönüşür...
    Karakterinize dikkat edin; kaderinize dönüşür......

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Tecrübe: 28,309,795

Beğenmiş
    28,371
    Beğenilmiş
    18,694
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Alıntı murtelli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nic ve logo kullanımı ile ilgili Sayın Vefalı'nın görüşü ile paralellik taşıdığı için kendi görüşümü paylaştım. Her arkadaşımız paylaşımını kendi istediği gibi yapabilir kimse de buna neden yapıyorsun diyemez fakat öyle paylaşımlar var ki ( sözüm asla çizgili kitap logosuna değildir.)kocaman ve çirkin bir logo çizgi romanın belki de en değerli yeri olan kapağa iliştiriliyor veya iç sayfalara hologramlar yerleştirilmek suretiyle çizgi romanın orijinal görselliğine ona ait olmayan birşeyler iliştirilmiş oluyor. Paylaşımı indirdiğimde o kapak beni çocukluk anılarıma taşıyor veya taşısın diye indiriyorum. fakat ne o logo ne de diğer sonradan eklenen hologram, dijital imza veya her ne ise o kapakta olmaması gereken şeyler, anılarıma ait olmayan şeyler... Çizgi roman okuru duygusaldır, hassastır, kırılgandır ben de biraz daha yoğun bu duygular sanırım... Saygılar...
    Forum kuruluş nedenlerimize dahi aykırı olduğu için; maalesef bu konuda hiçbir şey yapamayız üstadım, arzu eden paylaşımcı arkadaşlarımız için; forum kurallarına uygun kullanılan nickler vb...'ler her zamanki gibi devam edecek, teşekkürler.

TRkan
    Guest
    Vefalı demek tüm paylaşımları takip edilecek yılların ustası demek. Eline sağlık abi.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 3

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları