Konu: Teksas Ceylan Yayınları Haftalık Fasikül 1976 Sayı - 19

Üye

Seviye: 28 
    Tecrübe: 158,879
    Sonraki Seviye: 195,661

Beğenmiş
    1,067
    Beğenilmiş
    127
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Sayın Vefalı üstadım bence beğen tuşu verilen emeğin ölçüsü bile olamaz. Bu güzel seriyi her beğenen indirmiştir. Her indiren de beğenmiştir bence.
    Sadece bir çizgiroman okuru olarak şöyle düşünüyorum: bu işe emek veren, çeviri yapan, balonlama yapan, kitap tarayan insan sayısı seksen milyonluk ülkemizde seksen kişi değildir yada en fazla o civarlardadır. Çizgiromana emek veren herkes milyonda birden daha nadide demektir.

Sizin kitapların orjinalliğini hiç bozmayan kaliteli taramalarınız başlıbaşına tarz. Harcadığınız zaman, verdiğiniz emek için çok teşekkürler.

Aktif Üye

Seviye: 37 
    Tecrübe: 1,143,124
    Sonraki Seviye: 1,209,937

Beğenmiş
    1,641
    Beğenilmiş
    1,219
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Öncelikle emeğin ve fedakarlığın için teşekkür ederim.

Yorumlara ve yazılan mesajlara bakıyorum benimle birlikte 12 mesaj ve 42 beğeni var.

İlle ki zorlamak mı gerekiyor yani...

Vefalı bu kadar serzenişte bulunup, hatta biraz da şantaj yapması mı gerekiyor beğeni ve mesaj sayısını artırmak için.

Ama edilgen bir toplumuz maalesef. Kolay kolay kendiliğimizden bir şey yapmak aklımıza gelmez. İlle birileri dürtükleyecek mi?

Gerçi burada yazılanlar yarın unutulacak, yine "amaan sende" modunda devam edecek insanlar.

Vefalıyı anlıyorum, ancak ondan da bizim insanımızı anlamasını bekliyorum.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 10

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları