Konu: Martin Mystere Lal Kitap Klasik Maceralar Dizisi 42c - Hedef Kıyamet

Çizgili Kitap

Seviye: 47 
    Tecrübe: 7,153,486
    Sonraki Seviye: 7,172,237

Beğenmiş
    1,356
    Beğenilmiş
    54,266
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

Orjinal Sayı 167

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

NOT: Arkadaşlar 4.macerayı taramayacağım çünkü daha önce taradım ve konuyu açtım seriyi buradan takip edebilirsiniz.

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,165,578
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,364
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Atlantis51 ismi, çizgi romana dair epeydir isim listenin en tepesinde son dönemde, gerçekten müthiş bir
    özveriyle gerçekleştirdiği çalışmalar, çizgi roman severlere yol olmaya devam ediyor.. Tüm emekleri için
    kendisine teşekkürü borç bilirim, eline sağlık Mustafa...

ENTERTHEDRAGON
    Guest
    Sevgili üstad Atlantis51, yapmış olduğunuz paylaşımların kalitesi en üst seviyede isminiz adeta kailte ile özdeşleşti benim için. Paylaşımlarda sizin adınızı görünce gözü kapalı indiriyorum ve hemen arşivime katıyorum. Size ne kadar teşekkür etsek azdır. Her şey için ellerinize, emeğinize ve gözlerinize sağlık. Çok çok teşekkürler.
    Spawn .

ENTERTHEDRAGON
    Guest
    Üstadım bir sorum olacak Klasik maceralar 42 d yeni sayılarda hangi sayıya karşılık geliyor acaba.
    .

Çizgili Kitap

Seviye: 47 
    Tecrübe: 7,153,486
    Sonraki Seviye: 7,172,237

Beğenmiş
    1,356
    Beğenilmiş
    54,266
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Alıntı ENTERTHEDRAGON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstadım bir sorum olacak Klasik maceralar 42 d yeni sayılarda hangi sayıya karşılık geliyor acaba.

Martin mytre yeni lal serisi devamı verdiğim linkte 4. macera idi o yüzden 4. macerayı taramadım
    .

ENTERTHEDRAGON
    Guest
    Tamam üstadım. Çok çok teşekkür ederim.
    .

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları