Konu: Eric Ambler - İzmirli Dimitrios'a Bir Tabut

Admin
    Nereden
    Eskişehir

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,367,368
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Beğenmiş
    1,724
    Beğenilmiş
    11,303
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

"-Evet, Bay Latimer, Dimitrios! İzmirli Dimitrios! Siz yakındoğudan gelmiştiniz, Dimitrios da ordan gelmişti. Atina'da esaslı bir araştırmaya giriştiniz.
    Yardım Komitesi'nin arşivlerini incelediniz. Burada, polis kayıtlarını elde etmek için her çareye baş vurdunuz. Niçin? Sakin olun, hemen karşılık vermeyin.
    Benim size karşı bir düşmanlığım yok. Sadece Dimitrios'la ilgileniyorum, bu yüzden de sizin peşinizdeyim. Söyleyin bana, neden aynı ipte cambazlık ediyoruz ?" (Kitaptan)

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,313,502
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,378
    Beğenilmiş
    18,694
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Çocuk dergileri olsun kitaplar olsun; eski Milliyet Gazetesi'nin bu topraklara yaptığı kültürel katkılar unutulmaz; bende etkisi büyüktür, tabii şimdi ne Milliyet ne Hürriyet; hem gazete anlamında hem sözcük anlamıyla kalmadı, şu an sadece Cumhuriyet Gazetesi ayakta, satın alamadılar Cumhuriyet'in onurunu ve alamayınca da yok etmek için her türlü çalışma kültür düşmanı hükûmet tarafından açık açık yürütülmeye başlandı, diğer gazeteler ve TV yayınlarının neredeyse tamamı satın alındı zaten, Milliyet'in Milliyet olduğu dönemler muhteşem yayınlar yaptı, ellerine salık dostum, harbi onur satın alınamaz

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

Konu Etiketleri:

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları