Konu: Zagor Maxi 34 Aquila Nera (2018 09)

forumcekadam
    Guest

Falandan filandan değil kaynağından. ROCKY sayesinde Zagor'la Pazar keyfi.

İtalya yayın tarihi: 20.09.2018
    Öykü: Jacopo Rauch
    Senaryo: Jacopo Rauch
    Çizim: Gianni Sedioli
    Kapak: Alessandro Piccinelli

dosya pdf
    220 MB
    [Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]
    şifre rar pass
    CizgiliKitap

ramo7878
    Guest
    Çok teşekkürler üstadımda bu senin rarlara şifre koymanı anlamıyorum. tam cbr yaptıydım şifreli çıkıyor senin paylaşımların.

forumcekadam
    Guest
    Alıntı ramo7878 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler üstadımda bu senin rarlara şifre koymanı anlamıyorum. tam cbr yaptıydım şifreli çıkıyor senin paylaşımların.
    Bak paylaşımda "dosya pdf" yazıyor. Kitap okuduğunuza göre indirirken bir zahmet ne yazıyor
    onu da okuyun.

ramo7878
    Guest
    Alıntı forumcekadam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bak paylaşımda "dosya pdf" yazıyor. Kitap okuduğunuza göre indirirken bir zahmet ne yazıyor
    onu da okuyun.
    Pdf olması için yazmadımki ben şifre koymanı anlayamadım dedim.paylaşımlarına şifre koyuyorsun.Doğal hakkında zaten biz biliyoruz burası çizgilikitap paylaşımları.Burası koskoca ÇİZGİLİKİTAP

forumcekadam
    Guest
    Alıntı ramo7878 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pdf olması için yazmadımki ben şifre koymanı anlayamadım dedim.paylaşımlarına şifre koyuyorsun.Doğal hakkında zaten biz biliyoruz burası çizgilikitap paylaşımları.Burası koskoca ÇİZGİLİKİTAP
    Şifre olmadığı zaman birileri blogda, başka forumda, facebookda
    linki kullanıyor. Kitap daha italyan forumlarında bile henüz bir saattir var.
    Birçoğunda yok bile.
    Şifreli şekilde kim nerede paylaşıyorsa paylaşsın.
    Mesele bu kadar basit.

ramo7878
    Guest
    Üstad zaten Türkçeden başaka bir dil bilmiyorum resimlerine şöyle baktım sonuna kadar ama italyanca bilmesem bile anlamış gibi oldum.Neyse anladım dedğini.Yalnız paylaşacak kimse rardan çıkarıpda paylaşır yapacak olanlar yaparlar emek var ortada demezler.

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,489,000
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,407
    Beğenilmiş
    18,728
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Bu şifreler onurlu Çizgili Kitap üyeleri için hiç değil, sadece hırsızlar için, eski alışkanlıklar değişmez; idarecilerimiz daha iyi bilir ama şahsen ben şifreden yanayım, tabii ki onursuzluğa kilit dayanmaz, lakin eğer azıcık da olsa hissedebileceklerse; şifreyi her defasında girerken, yılların hırsızlıklarını bir daha yaşamaları belki insanlığa dönmelerini sağlar, bir patronun; bir işçinin emeğini elinden alması kadar aşağılık bir suç yoktur, emek hırsızlığı onursuzluktur ve Çizgili Kitap sadece emekçilerden yanadır, eline sağlık üstadım bu arada; Zorro nereden geldi Zagor'a yaw

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları