Konu: Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları Cilt - 10 (30 Lira)

Aktif Üye

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,577,033
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Beğenmiş
    5,231
    Beğenilmiş
    4,355
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

İyi akşamlar.Yeni Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları 30 liralık seriye elimizden geldiği kadar katkı sunmaya devam ediyoruz. Bu akşamda 10.sayı ile birlikteyiz.
    Böylece bir macera daha final yapmış olacak.
    Bugün yine sevgili Petranyus ile birlikteydik.Uzun uzun sohbetler ettik.
    Çay ve kahve eşliğinde gündemden girdik Marstan çıktık.
    Mezopotamya'dan girdik Mistizm'den çıktık.
    Üstad Yüzbaşı Volkan'lar konusunda epey mesafe aldık dedi.
    Sayılır dedim Sevgili Petranyusa.
    Henüz kısa bir giriş yapabildik dedim.
    Ordan burdan konuştuk.
    Neden forumlardasın dedi.
    Filozof Thoreau'yu biliyorsun üstad dedim sende benim gibi düşünüyorsun biliyorum onun meşhur sözü vardır "sevdiğiniz şeyi yapın."
    Aynı düşüncede olduğunu belirtti sevgili Petranyus.Uzun bir zaman diliminde fıkralardan ,felsefeden derin ve deruni mesellerden hayli söz ettik.
    Elimizden geldiği kadar devam etmeliyiz dedik elimizden geldiği kadar.
    Bunun yaşı yok dedim üstad.Sofokles Kral Odipus yazdığında 90 yaşındaymış.Tizian şaheser tablosunu yaptığında 85 yaşındaymış dedim.Churchill 65 yaşlarında bile resim yapmaya hatta olağanüstü resimler yapmaya devam etmiş sonuçta bizde bir şekilde devam etmeliyiz dedim.Öyle üstad dedi arada iniş çıkışlar motivasyonda düşmeler olsa da bir şekilde devam etmeliyiz.
    Henri BERGSON " Hayat bir değişiklik , değişiklik olgunluk , olgunluk ise sonsuz bir yaratıcılıkla çalışmaktır." demiş bizde çizgi roman konusunda bir şekilde çalışmalıyız.
    Tecessüs içinde hala çizgi roman araştırmaları yapıyoruz.
    Çizgi roman sanatına müşevvik tarama ve düzenlemelerle ,çalışmak en iyi doktordur düşüncesiyle hizmet etmeye çalışıyoruz.
    Bir yazar " insan fizik olgunluğa 25 yaşında , his hayatının olgunluğuna 35'inde , kültür olgunluğuna 45'inde erişmekte ve moral olgunluk ancak daha sonraki yıllarda görülür "demiş.Bu konuyu ana gündem maddelerinden biri olarak ele alarak umumi efkara yaymak lazım görüşünde kuvvetle ittifak yaptık.
    Bütün çizgi roman severlere iyi okumalar ve iyi arşivlemeler dileriz.
    Forumların görünmeyen kahramanı sevgili Petranyus'unda bütün dostlara selamları var.

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Tarama ve Düzenleme : ABOLARDİS & PETRANYUS

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,303,217
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,371
    Beğenilmiş
    18,693
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Yüzbaşı Volkan çok tutulmuştu, hiç eksik olmazdı gazete bayilerinde, ellerinize sağlık üstadlarım

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları