Konu: Mandrake Derleme - 3

Aktif Üye

Seviye: 39 
    Tecrübe: 1,708,608
    Sonraki Seviye: 1,757,916

Beğenmiş
    972
    Beğenilmiş
    6,855
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

1001 Roman, 1001 Özel, Kaptan Marvel, Çocuk Alemi, vs. dergilerden derlenmiştir. Bu derlemelerde, Tay Yayınları, Horoz Şekeri, Bilge Şakrak'ın çıkardığı Güneş Mandrake, intenette bulunan ve dostların çevirip balonladığı sayılar hariç Türkiye'de değişik yayınlarda yer alan maceralar yer almaktadır. Tahmin ediyorum bir kitaplık malzeme daha var ama bunların temini ne zaman tamamlanır, ne zaman paylaşabilirim bilemiyorum.

Herkese iyi okumalar.....

ÖNEMLİ NOT : Linkdeki dosya boyutu 1 gb. gibidir. Boyut takıntısı olanlar, laf edecekler kesinlikle indirme yapmasın bence.

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,315,160
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,379
    Beğenilmiş
    18,694
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Boyut takıntım hiç mi hiç yok; zaten ben onun ne anlama geldiğini dahi bilmiyorum yaw bulduğun her şeyi arşivleme geleneği nedir aklım ermez, mezara mı götüreceğim; ne okurken alınan keyifler, ne arşivler, kitaplar, o, bu, şu...; hiçbiri orada işimize yaramayacak, ben sadece günü yaşarım ve sadece Aşk için, tabii bu benim görüşüm, çoğu arkadaşımın görüşü benimle aynı değil ama ben halimden çok memnunum şimdi indirdim, okuyacağım ve her zamanki gibi sileceğim, düşük bir ihtimal de olsa tekrar okumak istersem nasıl olsa forumda var; tekrar indirir, okur ve yine silerim, indirip sadece kendime özel arşiv yapmak bana mülkiyetçilik kavramını anımsatıyor ki benim bu duygum aşırı zayıf ve çok iyi biliyorum ki ölüme yalnız gidilir, bu arada Sinan aklıma geldi; boyut küçültme var galiba; hatta programsız falan, yani online bir şekilde sadece dosyayı yükleyerek yapılabiliyor sanırım, indirip; isteyen o şekilde kendi boyut küçültebilir yani, bu gece ki okuma programıma aldım, kömür sobalı Mandarake harbiden Lee Falk'ın hakkını zor öderiz veya en azından ben zor öderim, Mandake ve Kızılmaske çok okudum çünkü, ellerine sağlık dostum, bu geceki programımın ilk sanatı olacak

Aktif Üye

Seviye: 39 
    Tecrübe: 1,708,608
    Sonraki Seviye: 1,757,916

Beğenmiş
    972
    Beğenilmiş
    6,855
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    O halde sana gün sonu veya yarın sabah, Mandrake derlemeleri ile aynı mantıkta hazırlanan bir Kızılmaske derleme müjdesi vereyim.

Altın Üye

Seviye: 35 
    Tecrübe: 681,030
    Sonraki Seviye: 824,290

Beğenmiş
    622
    Beğenilmiş
    759
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Güzel yazmışsın fındıkfındık. Ama ben kendimi o anlamda frenleyemeyen binlerden biriyim.
    Tamam, ilgimi çekmeye şeyleri indirmek biriktirmek gibi bir hastalığım yok. Ama ilgimi çeken kitap ve çizgi-romanları, çoğunu onyıldır okuyamasam da, indirip arşivleme tutkum var.
    Kaybolur, kaçar, bir daha bulunamaz gibi düşünen eski kuşaklardanım(z).
    Bizim kuşağın çoğu ferdinde de var.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 2

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları