Konu: Robin Hood - Kaempfer Gegen Tyrannei (1997)

forumcekadam
    Guest

Robin Hood - Kaempfer gegen Tyrannei 001 - Der Geaechtete von Sherwood (1997)
    [Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Robin Hood - Kaempfer gegen Tyrannei 002 - Ein Galgen fuer Robin Hood (1997)

Robin Hood - Kaempfer gegen Tyrannei 003 - Turm der Verlorenen (1997)

Robin Hood - Kaempfer gegen Tyrannei 004 - Damon der Pirat (1997)

Robin Hood - Kaempfer gegen Tyrannei 005 - Der Schwarze Ritter (1997)

şifre rar pass
    CizgiliKitap

forumcekadam
    Guest

Robin Hood - Kaempfer gegen Tyrannei 006 - Der geheimnisvolle Fremde (1997)

Robin Hood - Kaempfer gegen Tyrannei 007 - Burg des Schreckens (1997)

Robin Hood - Kaempfer gegen Tyrannei 008 - Kampf in den Suempfen (1997)

Robin Hood - Kaempfer gegen Tyrannei 009 - Gefaehrliche Befreiung (1997)

Robin Hood - Kaempfer gegen Tyrannei 010 - Der gruene Pfeil (1997)

şifre rar pass
    CizgiliKitap

forumcekadam
    Guest

Robin Hood - Kaempfer gegen Tyrannei 011 - Die Spur des Schreckens (1997)

Robin Hood - Kaempfer gegen Tyrannei 012 - Hoellische Verfolgung (1997)

Robin Hood - Kaempfer gegen Tyrannei 013 - Der Einsiedler vom Kaalsee (1997)

Robin Hood - Kaempfer gegen Tyrannei 014 - Der Geist des Hexenmeisters (1997)

Robin Hood - Kaempfer gegen Tyrannei 015 - Menschenjagd (1997)

şifre rar pass
    CizgiliKitap

Aktif Üye

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,563,289
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Beğenmiş
    5,225
    Beğenilmiş
    4,355
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Bu çalışmaları görünce yıllarca ne kadar az çizgi romanla aşina olduğumuzu düşünüyorum ve açıkçası oldukça hayıflanıyorum.
    Bizim uğraş dönemlerimizde bu kadar digital dünya haliyle gelişmemişti.Çok iyi hatırlıyorum bir bilgisayar dergisinde Zagor hayranı bir İtalyan çizgi roman severin Zagor'un bütün maceralarını tarayarak paylaştığı haberini okuyunca o kadar heyecanlanmıştım ki o zaman evlerde internet hak getire yok kendimi en yakın internet cafeye atmıştım ancak bir türlü ulaşamamıştım.Uzun süre boyunca devam eden aramalardan da bir sonuç alamamıştım.Gerçi bulsam ne olacaktı İtalyancam yok ancak en azında bir şekilde çözeriz diye düşünüyordum.
    Yıllar sonra geldiğimiz nokta o kadar büyük ki o kadar uzun bir mesafe alınmış ki takdir etmemek elde değil.
    Her konuda gönüllülük esası ile çizgi severler ellerinden geldiği kadarıyla bizleri harikulade kitaplar ile buluşturmaya devam ediyorlar.Arada bazan istenmeyen kazalar olsa da bu işin tuzu biberi diyelim.
    Bazan yargısız infaz yapan yorumlar , demoralize eden üye profilleri olabiliyor yada hiç bir şekilde katkıda bulunmayan kendince haklı forum takipçileri de bulunmuyor değil.Kendince herkes haklıdır bu dünyanın düzeni ve doğanın sistematiği gereği.Doğa kanunları gereği.Açıkçası eleştirilere hiç kızmam ancak hakaretamiz ( bu kelime o kadar sihirli ki hakaret değil ama benzer onun gibi algılanabilir manasında ) sözleride tölere etmek gibi bir yapım yok.Bahtı açık olsun diye annesinden hayır duası almış bedevinin üfürükçüler tarafından bahtının bağlanması neticesinde doğal yaşam alanından uzaklara iş bulma ümidiyle gelen kutup ayısı arasında ki doğal karşılaşma sürecinin yan etkilerini de yaşamak istemiyorum hiç bir zaman.Beni irrite eden aslında kitap paylaşım sitelerinde üye profillerinin de üst seviyede olması gerekirliğine olan tam inancım.Daha bugün tevafuk oldu sanırım uzak doğu öğretileri konusunda çalışan bir dostumuzla öğle yemeğinde benzer konuları konuştuk.Boyutlar , frekanslar ,chi enerjisi ve kozmosun bütünlüğü üzerine çok değerli paylaşımlar yaptık.
    Önemli olan Can babanın sevgi duvarına benzer olan saygı duvarının aşılmaması sanırım.Diğer taraftan hepimiz bir birimizin hem öğretmeni hem öğrencisi olmalıyız.Bilmediklerimi öğrenir bildiklerimi öğretmeye çalışmışımdır bütün yaşamım boyunca.Bu kadar büyük bilgi okyanusu arasında kişinin kendisini cahillik hapishanesine mahkum etmesini anlayabilmem mümkün değil.Herşeyi anlayabilirim ama bunu anlamakta zorluk çekiyorum.
    Nasreddin Hoc'nın kadılık hikayesi gibi.Hocaya kadılık görevi vermişler bir boşanma davasında hoca iki tarafı da dinlemiş haklısınız demiş.Katip Kadı Efendi siz karar merciisiniz iki tarafı da haklı görmeniz olmaz diyince hoca vallahi sende haklısın demiş.
    Değerli katkılarınız için çok teşekkür ederim.
    .

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları