Konu: Milliyet Çocuk 1981 - 45

Aktif Üye

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,578,412
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Beğenmiş
    5,231
    Beğenilmiş
    4,355
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

Bu aralar hayli tarama yaptık Petranyus dostumuzla birlikte.1981 yılına ait nostaljik bir sayıyla yine birlikteyiz.Ülke gündeminden azade kendi dünyamıza amade çizgi roman evreninde olmanın içsel mutluluğu içindeyiz.:)
    Kendimizce bulduğumuz ortak zamanları tarama yapmak üzere ayırmıştık.Hayli dergi ve kitap taraması yaptık.Yüzbaşı Volkan 30 liralık cilt serisinde de taramaların bir kısmını tamamladık.Zaman içerisinde elimizden geldiği kadar düzenleyip paylaşmaya çalışacağız.Volkan serisinden sonra farklı bir seriye el atma niyetindeyiz ama bunu zaman gösterecek haliyle.
    Üstadla akşam birlikteydik.Gece yarısına kadar sohbet devam etti.Çizgi roman ve gündemle ilgili görüş alışverişi yaptık.Gecenin serinliğinde sıcak çay ve barış çubuğu eşliğinde öncekilerden eskilerden şimdikilerden bahsettik.
    Üstad bu reptilian işide nereden çıktı dedi.O konuda masumum dedim.TV lerin yeni trendi insan içine kaçan astral uzaylılar konusu.Benim zerre günahım yok çok şükür benim içe kaçan uzaylılarla aram zaten iyi değil dedim.Gülüştük bu konuya masaya yatırıp eterik beden , astral beden , enerji haritaları , çakralar enerji atlası konularını irdeledik.
    Verimli bir akşam oldu.
    Ruhumuza iyi geldi en azından.
    İyi okumalar ve iyi arşivlemeler.Bu sayı organik olarak saklanmış organik olarak doğal ortamından alınarak taranmış müteakip aslına dokunulmadan taranarak düzenlenmiş ve yeniden doğal ortamına bırakılmıştır.Çocuk dergileri koruma proğramına ( kısaca ÇDKP :) ) verdiğiniz destekten ötürü çok teşekkür ederiz.
    Görüşmek üzere.
    [Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Tarama ve Düzenleme : ABOLARDİS & PETRANYUS

EKDG

Seviye: 44 
    Tecrübe: 3,735,475
    Sonraki Seviye: 4,297,834

Beğenmiş
    288
    Beğenilmiş
    2,981
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Milliyet çocuk paylaşımı için teşekkürler.
    Ellerinize sağlık.

Aktif Üye

Seviye: 39 
    Tecrübe: 1,708,547
    Sonraki Seviye: 1,757,916

Beğenmiş
    972
    Beğenilmiş
    6,855
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Bu güzellikleri bizlerle buluşturduğunuz için sağolun, varolun.

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,314,492
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,379
    Beğenilmiş
    18,694
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Harbiden "Türk Ticaret Bankası" diye bir banka vardı, şimdi o mu hâlâ bilmiyorum ama adı Türkbank oldu sanırım, hatta Demirbank, Emekli Sandığı, Sümerbank, Pamukbank gibi oldukça fazla vardı diye hatırlıyorum, bol bol ajanda vb... hediye ederlerdi, hatta düzenli çıkardıkları ücretsiz çocuk dergileri bile vardı, ellerinize sağlık dostlarım, Milliyet Çocuk benim için her yönüyle bir numara

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 3

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları