Konu: Kaptan Swing 15 Günlük Dizi Sayı 052 - Betinin Öfkesi (EÜ. 2. Seri - 1000 Lira) (S&B Tek Sayfa)

Aktif Üye Bumerang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Seviye: 26 
    Tecrübe: 102,436
    Sonraki Seviye: 125,609

Beğenmiş
    69
    Beğenilmiş
    853

Kaptan Swing 15 Günlük Dizi Sayı 052 - Betinin Öfkesi (EÜ. 2. Seri - 1000 Lira) (S&B Tek Sayfa)

[Üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ]

Sayın Ercü Ünlü'nün çift sayfa ham taramasını tek sayfa olarak düzenledim. Ve yine kaliteden ödün vermeden hem de 10 megabayt olarak... Ek olarak 8 Mb olarak PDF dosya da hazırladım.

Kaptan Swing - Betinin Öfkesi - Kamorra - Tek Sayfa Siyah Beyaz Düzenleme (EÜ. 2.Seri - Sayı 52) RAR 10 Mb: [Üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ]

Kaptan Swing - Betinin Öfkesi - Kamorra - Tek Sayfa Siyah Beyaz Düzenleme (EÜ. 2.Seri - Sayı 52) PDF 8 Mb: [Üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ]

Özgün sayının kapak resmini biraz değiştirdim.

35. sayfada üst kareyi silip özet yazmışlar... bende özgün sayıdan o kareyi bulup balonlama yaptım.

İşte o eksik kare... nedeni sanırım tam serüven olmayan serilerden tam serüven olarak alınmış bu ikinci seriye...

Demek ki tam serüven olmayan serilerde yarım başlayan serüvenlere özet yazmak için durumuna göre bir ya da iki kareyi atlayıvermişler!..

Yönetici cemalnacitolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uşak

Seviye: 32 
    Tecrübe: 432,601
    Sonraki Seviye: 453,790

Beğenmiş
    1,794
    Beğenilmiş
    2,105
    Çizgi Roman
    Beti'nin yani bir kadının öfkesi mi? Çok kötü
    Teşekkürler.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

profesyonel web tasarım
© Copyright 2017. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları