Konu: Martin Mystere Lal Klasik Seri Renkli Tam Macera: 014 - Üç Garip Hikaye

Aktif Üye

Seviye: 39 
    Tecrübe: 1,714,143
    Sonraki Seviye: 1,757,916

Beğenmiş
    4,511
    Beğenilmiş
    4,255
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

Bir süre önce, değerli dostum barisvolkan ile sohbet ediyorduk.
    Tabii ki konumuz yine Teks ve Tam macera Teks.
    " Hemşehrim bir ara da Martin Mystere maceralarını tam macera denesene" deyince,
    "Hiç okumadım ki, bilmediğim bir türü nasıl tam macera düzenleyeyim." dedim.
    "Bir macerasını oku. İnan devamı gelecek ve elinden bırakamayacaksın." dedi.
    Haklıymış. Gözümden uyku akmasına rağmen ilk macerayı sonuna kadar okudum.
    GEÇMİŞİN SIRLARI macerası beni bir anda nasıl sardı anlatamam.
    Haydi başlayalım bari dedik ve başladık.
    Tahmin edeceğiniz gibi yine barisvolkan&cdemir&cemalnacitolga&lotoloto&METE-TEOMETE&neco50&nstegk1999&sayiner
    Dostların ortakçalışmasından yararlanarak.
    Bu maceramızın adı;
    ÜÇ GARİP HİKAYE

ÜÇ GARİP HİKAYE
    [Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Aktif Üye

Seviye: 44 
    Tecrübe: 3,619,639
    Sonraki Seviye: 4,297,834

Beğenmiş
    5,231
    Beğenilmiş
    4,355
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Martin Çizgi roman okunacaksa aslına bakarsanız okunması gereken en önemli eserlerdendir.İçinde okültizm , simya , büyü ,bilim , kadim metinler ( Piri Reisin haritası bile işlenmiştir.) , çözülemeyen gizemler , parapsikoloji ,yoga yani kısaca bilinmeyene ait ne varsa bulabileceğiniz harika bir senaryonun muhteşem çizgilerle görsel bir şölene dönüştürülmüş halinden bahsediyoruz.Bence bu konuda üzerine yok.Hatta bugünler de Dan Brown'un son şaheseri " BAŞLANGIÇ " tam Martin severler içindir dersem yanlış olmaz.Mutlaka okunması gereken müthiş bir roman yakında sinemalarda film olarak ta göreceğimizden eminim.
    Çizgi roman sanatına emek vererek bu ve benzeri yayınların bizlere ulaşmasını sağlayan bütün değerli sanat severlere ,çizgi roman kültürünün asil insanlarına ,karşılıksız bir kültürün yaşamasına destek olan şövalye ruhlu çizgi roman mühendislerine teşekkürü bir borç bilirim.
    Bir taramanın paylaşım aşamasına gelinciye kadar geçirdiği evreleri bir hesap edince verilen bu paha biçilmez emekleri için çizgi roman sanatına tarama ve düzenlemeleri ile güç veren karanlıkta bir ışık gibi bizlere yol gösteren bütün dostlara selam olsun.
    Türkü tadında , çizgi roman tadında yaşamak böyle bir şey olsa gerek.

EKDG

Seviye: 42 
    Tecrübe: 2,785,052
    Sonraki Seviye: 3,025,107

Beğenmiş
    215
    Beğenilmiş
    388
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Martin Amca,
    Renkli ve Tam Macera
    Emeği geçenlere Teşekkürler.
    HACILI .

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 2

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları