Konu: Teksas Ceylan Yayınları 27. Seri Cilt - 031 (Beyaz Kapaklı Seri)(S&B-Tek sayfa)

Aktif Üye

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,279,243
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Beğenmiş
    3,643
    Beğenilmiş
    8,295
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

Değerli forumdaşlar, anlayacağınız üzere Vefalı taramasının siyah&beyaz tek sayfa haline getirilmiş halidir. Ne zamandır bu projeyi düşünüyorduk. Hüseyin abimin (Vefalı) isteği üzerine ilk denemeyi yaptım. Dilerim beğenirsiniz. Yorum yazmayı sevmezsiniz bilirim ama bu düzenlemeye yorumlarınızı esirgemeyiz.

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Konu palio68 tarafından (01.03.24 Saat 03:29 ) değiştirilmiştir.

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,515,461
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,415
    Beğenilmiş
    18,730
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Yorumu bırak, Like bile verilmiyor dostum, bir indirmeye bakıyorum, bir Like sayısına; aradaki fark devasa, indirilmeyene Like verilmemesini anlarım ama indirip okuyanın Like vermemesini ben hiç anlayamıyorum, Like vermek; o paylaşımı beğenmek demek, indiriyorsan beğenmişsin demektir, zaten beğenmediğini indirmezsin, peki beğendiğini; neden o kadar emek verip paylaşımı yapanlara ifade etmek istemezsin, işte ben bunu hiç anlayamıyorum, her ikinizin de ellerinize sağlık, Blek benim için çok önemli

Aktif Üye

Seviye: 39 
    Tecrübe: 1,692,107
    Sonraki Seviye: 1,757,916

Beğenmiş
    3,837
    Beğenilmiş
    10,857
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Harika düzenleme olmuş sevgili oktay,ben çok beğendim umarım ceylanın bu efsane serisi ful bembeyaz sayfalarda olur.
    Teşekkürler ediyorum.

Dindar
    Guest
    Aslına bakarsanız benim gönlümden geçen, Kızılmaske Tay Yayınları Fasikül 1. Serinin biran önce tamamlanması. Ardından Mandrake'nin 1. Seri Fasiküllerine başlanması. Bir seriyi tamamlamadan başka bir seriye başlamak vakit kaybından başka bir şey değil. Bir ordan bir burdan taramak kafa karışıklığına yol açar bence.

Tamam, bu iş zaman alan, vakit isteyen bir uğraş. Ama elele verilirse tamamlanmayacak seri yok. Bu 1. serinin tamamı zaten taralı vaziyette forumda var, ama Ozanbarış ve Palio dostlarımızın bunları tek sayfa ve düzenli bir şekilde taramaya vakitleri yok. Hüseyin abinin taramaları daha düzgün. Ben onları indiriyorum açıkçası. Tay ve Ceylan taramalarında ilk tercihim Vefalı taramaları. Lal Kitap ve yeni baskılarda ise Atlantis51, Dr. Zeko ve Assad taramaları çok çok güzel. Diğer arkadaşların kitaplarını pek indirmiyorum. Lütfen kimse alınmasın. Az olsun ama düzgün olsun mantığını uyguluyorum.

Hüseyin abi de onaylarsa Kızılmaske ve Mandrake Tay Fasikül 1. Seri taramalarında kendisine yardımcı olmak isterim. Kitaplarına asla zarar vermeden üstelik. Bunu Oktay ile ortaklaşa yapabiliriz. Zaten bu konuyu onunla daha önce konuşmuştuk. Tek eksiğimiz bu seriye ait kitaplar. Nasıl aldıysak o şekilde teslim edeceğiz emanetleri. Kimsenin kitabının üstüne yatmak gibi bir art planımız yok onu baştan söyleyeyim.

Düzenleme için söyleyebileceğim şey ise; Oktay, yine çok güzel işler çıkartmışsın...

Demirayak
    Guest
    Emeğe saygı duyuyorum, ben her zaman 300 dpi çözünürlüğünde ham tarama ve sarı sayfadan yanayım, herkes gönlünce düzenleme yapma şansını bulur böylece... sarı sayfanın kontrastlığının az oluşuyla gözü yormadığı ve daha nostalji havasını koruduğunu düşüncesindeyim.

Üye

Seviye: 36 
    Tecrübe: 927,013
    Sonraki Seviye: 1,000,000

Beğenmiş
    1,087
    Beğenilmiş
    481
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Bence çok güzel apaydınlık ve rahatça okunabilir olmuş ellerine sağlık

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 3

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları