Konu: Ölmeden Önce Görmeniz Gereken 1001 Film

kotex9
    Guest

Bendeki 2004'te basılmış.

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]
    Çok uzun bir döneme yayılan (aylar süren) bir çalışma oldu. Eksik ve kusurlar varsa affola.

MB düşürülmüş paylaşım

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.] 220 MB

2017'dekini liste olarak aşağıdaki linklerden bulabilirsiniz.
    Konu Cengiz tarafından (10.06.18 Saat 01:17 ) değiştirilmiştir. Sebep: Yeni link eklendi.

EKDG
    Nereden
    Paraguay

Seviye: 50 
    Tecrübe: 10,353,665
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    6,155
    Beğenilmiş
    12,077
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Sinema köşesinin en değerli paylaşımı Sayfalar dolusu tarama. çok emek gerektiren, bir çalışma. çok teşekkür ederim swingtex dostum, ellerine sağlık.

akyıldız
    Guest
    Harika bir çalışma ama 1GB fazla yer tutar adminlerimiz yeniden düzenleyip dosya boyutunu küçültebilirse minnettar olurum. Swingtex arkadaşımıza emekleri için çok teşekkürler.

kotex9
    Guest
    O zamanlar (2005 civarı) kitap sayesinde birçok bilmediğim filmi keşfetmiştim. Eleştirmenler, yazarlar uzun uzadıya araştırmışlar bayağı kapsamlı bir liste olmuş. Hemfikir olmadığım bazı filmler yok desem yalan olur. Bazı filmler de niye yok dedim ama 1001 filmle kısıtlandığı için onları alamamışlar. Kendim taradığım için demiyorum bence kaçırmayın. Sadece yazı değil, görsellik ile de süslemişler. Son olarak kitap 2004 ve öncesini kapsıyor. En son 2017'de yeni baskısı çıkmıştı. The Dark Knight falan orada var.

dingilbey
    Guest
    Çok teşekkür ederim.

akyıldız
    Guest
    [Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.] 390 MB : Sayın Cengiz link hata kodu veriyor, ilginize teşekkür ederim.

ramo7878
    Guest
    Sadece 85 mb.

Buda kaliteli iyi 300mbayt
    umarım beğenirsiniz iyi okumalar

EKDG

Seviye: 44 
    Tecrübe: 3,735,397
    Sonraki Seviye: 4,297,834

Beğenmiş
    288
    Beğenilmiş
    2,981
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Önemli bir araştırma,irdeleme sonucu yazıp paylaşmak.
    Teşekkürler.

Üye

Seviye: 17 
    Tecrübe: 11,069
    Sonraki Seviye: 13,278

Beğenmiş
    3
    Beğenilmiş
    5
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    çok teşekkür ederim, elinize sağlık.
    anthis .

Aktif Üye

Seviye: 37 
    Tecrübe: 1,024,368
    Sonraki Seviye: 1,209,937

Beğenmiş
    617
    Beğenilmiş
    250
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Çok sağolun, teşekkür ederim.
    anthis .

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 7

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları