Konu: Asteriks Bulvar Gazetesi Eki 1986 Sayı 01 - Köyde Şenlik

Aktif Üye

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,577,208
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Beğenmiş
    5,231
    Beğenilmiş
    4,355
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

Taraması biten ancak düzenlemesi kişisel nedenlerimizden dolayı oldukça uzayan bir gazete eki ile daha birlikteyiz.
    Bulvar Gazetesi'nin sanat hayatına katkılarını gördükçe daha bir hayıflanıyor insan.
    Neden şimdilerde böyle bir gazetecilik anlayışı ortaya çıkmıyor gerekçesiyle.
    Petranyus'la dün gece yarısına kadar sohbet ettik çay ve tütün mamülleri eşliğinde Halil İnalcık'tan başladık Antik Yunan'dan Otman Baba'dan günümüze kadar bir çok konuyu irdeledik.
    Siyasetten bahsettik günceli ve global ekonomiyi finans kapitali ele aldık.Etik ve ahlak üzerinde durduk moral değerleri değerlendirdik.
    Sonuçta Orwel'in Hayvan Çiftliği'ne ulaştık.
    Oradan Mahşerin Üç Atlısına değindik.Kısa öykülerin ayrı bir tadı var dedim üstad.Aynen katılırım dedi Petranyus gerçekten ayrı bir tadı var kısa öykülerin.
    Oradan buradan o kadar çok konuya değinmişiz ki kulak misafirlerin sayısında hayli artış olmakla kalmamış büyük ve meraklı bir kitlenin spontane oluştuğunu farketmekte gecikmedik.:)
    Ben epeyce dumanlı nesne tüketmişim bir paket neredeyse bitmiş kahve ile çay ile katar katar ardı sıra gitmiş bilinmez bir ziyaretçi gibi malum nesnenin konukluğu.Aslında sigara içilmez tüttürülür diyeceğim ama nedensiz ve gereksiz bir tartışmanın fitilini ateşlemek istemiyorum.
    Bu sayıda Petranyus dostumuzun emekleri oldukça fazla kendisine çok teşekkür ederim.Forumların gölge kahramanlarından neyse ki ben onun yerine de konu özeti geçiyorum.İşte böyle bir şekilde teşekkül etti bu sayı.
    Rap müzik eşliğinde indirilmesi ;
    Rock müzik eşliğinde açılması ;
    Caz müzik eşliğinde okunması ;
    Yerli ve milli Türk Halk Müziği eşliğinde arşivlenmesi salık verilir.

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]
    [Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]
    Tarama ve Düzenleme : ABOLARDİS&PETRANYUS

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,101,529
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,361
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Geçen gün bir arkadaşla sohbet ederken, üstadlar gibi biz de geçmişte Gazetelerin verdiği çizgi ekler nedeniyle,
    artık böyle eklerin verilmemesi nedeniyle epey hayıflanıyorduk,.. Tan gazetesinin Tantanası ya da Bulvar'ın Van-
    tilatör'ü gibi karma içerikli çizgi ekler yanında, tıpkı böyle Asteriks gibi gazete kağıdına basılmış nostaljik ekler
    eminim ilgi görürdü okur tarafından, hatta geçmişte çizgiroman okumuş epey bir çizgi severi de yeniden çizgile-
    re bile döndürürdü belki de... Tabi basın camiasısın ve ülkenin ekonomik koşullarının durumu ortada, bizimkisi
    bir umut işte... Teşekkür ve saygılarımla üstadlar, elinze sağlık...

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları