Konu: Herkes İçin Bilgisayar - 27

Admin
    Nereden
    Eskişehir

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,367,423
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Beğenmiş
    1,724
    Beğenilmiş
    11,303
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]
    [Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,313,966
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,378
    Beğenilmiş
    18,694
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    İlk bilgisayara 1100 USD vermiştim, aslında bu konu global sermayenin; dil, din, ırk vb... gibi akla gelen hiçbir şeyi kesinlikle tanımadığına ve halklar sürekli bunlar için savaşıp savaşıp ölürken; onların kendi aralarında mükemmel anlaşmasına en güzel örneklerdendir, yıllarca saçma sapan ufak model değişiklikleriyle insanları sömüreceklerini aslında mesleğim açısından da çok iyi biliyordum ama çocuk yüzünden almak mecburiyetinde kalmıştım, ta o zamanlar da laptoplar vardı, yani "Zaman içerisinde ciddi teknoloji gelişmesi oldu.", vb... tamemen uydurma, senelerce üretim açısından ve tüm dünya bağlamında sektörün tam içinde olduğumdan da çok yakından bildiğim gibi; bilinçli olarak devasa yüksek tutulan fiyatlar nedenli; tüm dünya halkları tam anlamıyla hesaplı bir şekilde bu öbür saçma sapan kasalılara yönlendirildi ve devasa kârlar elde edildi, bilgisayar mevzusu mevcut acımasız sermayenin dünya tarihindeki en büyük planlı vurgunlarındandır, sağol dostum, indirip bakıyorum da bu dergiler gerçekten harbi nostalji

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

Konu Etiketleri:

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları