Konu: DC Rebirth-BATMAN JBC Yayınları Cilt 1: Ben, Gotham (ÇIKTI)

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,172,726
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,364
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu

Bilindiği gibi Marvel ve DC evrenleri sıfırlandı ve serilere ve kahramanlara Rebirth gibi
    format atıldı adeta, bu olayları biraz geriden takip etsek de, yenilenmiş hikayelere hazırlıklı
    olun derim ben...:)

DC Rebirth-BATMAN Cilt 1: Ben, Gotham
    Yazar : Tom King
    Çizer : David Finch
    Çevirmen : Hasan Süpürgeci
    Yayın evi : JBC Yayıncılık
    Editör : Bengü Ergil
    Çeviri Editörü : Aslı Dağlı
    Grafik ve Uygulama : Kıvılcım Arduç
    Grafik Editörü : Yiğit Sakmar
    Emre Taşkıran : Seri Editörü
    Yayın Yönetmeni : Ertan Ergil
    Etiket Fiyatı: 36 TL

O Gotham’ın kahramanı, Kara Şövalyesi, en büyük koruyucusu. O, Batman. Ve yalnız değil. Şehre iki yeni kahraman geldi -Superman’in
    güçlerine sahip olan ve kendilerini bu çarpık şehirde iyi olan ne varsa korumaya adamış, maskeli iki meta-insan. Kendilerine Gotham ve
    Gotham Girl isimlerini veren bu ikili Batman’in hayatını kurtardı, onunla yan yana savaştı ve onun örneklerinden ders çıkardı.

Peki, Gotham’ın yeni muhafızları kötüye dönüşürse ne olur? Şehirlerini boğma ihtimali olan karanlıktan Kara Şövalye’yi sorumlu tutarlar-
    sa ne olur? İnsanların zihnini çarpıtabilen ve kahramanları canavarlara dönüştürebilen şeytani güçler serbest kaldığında, Batman ve müt-
    tefikleri kesin bir karar vermek zorunda kalacak: Gotham iyiliğe hizmet eden bir güç mü… yoksa kötülüğün lokomotifi mi?
    (Tanıtım Bülteninden)
    .

FACEBOOK'TA PAYLAŞ
profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları