Konu: Bilinmeyen Dergisi Cilt:04 Fasikül:02

Admin
    Nereden
    Eskişehir

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,389,798
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Beğenmiş
    1,724
    Beğenilmiş
    11,318
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]
    [Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Aktif Üye

Seviye: 44 
    Tecrübe: 3,610,641
    Sonraki Seviye: 4,297,834

Beğenmiş
    5,231
    Beğenilmiş
    4,355
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Geleceği bilmek hemen herkesin çok merak ettiği bir konu gelecekte ne olacak kehanetler ne dedi dinler ve kıyamet anlayışı.
    İnsan geleceği bilebilir mi ?
    Yada ne kadarını bilebilir.
    Yada aslında gelecek var mı ?
    Bilinmez bir alanın en gizemli konusu.
    Geleceği her an bizmi yaratıyoruz yada zaten olacak bir geleceğimi yaşıyoruz ?
    İrademiz bunun neresinde ?
    Fikir yürütmek dışında çok fazlaca bilinebilecek bir alan olmasa da farklı düşündüğüm ve çalışmalar yaptığım konularda var.
    Gelecek bana göre her an değişen bileşenleri bilinmeyen bir denklem gibi.Bu denklemin sonucu aynı zamanda girdisi bu denklemin girdisi aynı zamanda yok.
    Kaotik bir alanın anlık değişimlerinin sürekli kodlandığı açıklanması zor bir alan.
    Ancak yinede bazı şeyleri bildiğim halde nasılını bilemiyorum.
    Özel ve titizlikle değerlendirilmesi gereken hakim görüşlerden baskın fikirlerden uzaklaşarak araştırılması gereken bir alan.
    Emekleriniz için çok teşekkür ederim.
    Saygılarımla.

ramo7878
    Guest
    Çok teşekkür ederim ,Üstadım paylaşımlarınızı beklemekten inan sabırsızlanmaya başlamıştık nihayet geldi .
    Ellerine sağlık.Takipçinim 4 gözle.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

Konu Etiketleri:

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları