Konu: Teksas Ceylan Yayınları 27. Seri Cilt - 109 (Beyaz Kapaklı Seri)

Admin
    Nereden
    İstanbul

Seviye: 52 
    Tecrübe: 13,907,346
    Sonraki Seviye: 16,259,327

Beğenmiş
    11,721
    Beğenilmiş
    48,511
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu

* Görüntüyü açabilmek için konuya Like verilmeli *
    Konu Ercu unlu tarafından (17.03.22 Saat 11:04 ) değiştirilmiştir.

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,200,911
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,364
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Benim için ne ihtişamlı bir seriydi bir zamanlar, tabi hala öyle, zaten Beyaz kapaklı seriye karşı zamanında tutkulu
    olmasaydım, hislerim belki bu kadar olmazdı sanırım.. Bu seri beni tabiri caizse çocukluktan çıkartıp ilk gençlik ça-
    ğı zamanlarımıza terfi ettirmişti.. Emek vermenin, para kazanmanın ve kıymet bilmenin özetiydi aslında 132'lik se-
    rinin hikayesi. Çaydanlığa doldurup pazarda sattığım buzlu suların dili olsa da konuşsa, en çok nasiplenen seri ola-
    rak 132'lik Teksas Tommiks'ler şahidim olsun ki,..

Şöyle de bir motto'su olsun bu hikayenin de, olmuşken tam olsun,.. Soğukkkk sudan içeeeennn, buz gibi buz...:))

Eline sağlık üstad, teşekkür ve saygılarımla...

Aktif Üye

Seviye: 30 
    Tecrübe: 293,063
    Sonraki Seviye: 300,073

Beğenmiş
    422
    Beğenilmiş
    510
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Alıntı savataged Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...şöyle de bir motto'su olsun bu hikayenin de, olmuşken tam olsun,.. Soğukkkk sudan içeeeennn, buz gibi buz...:))
    Fransız çizimlerinin değil ama EsseGesse'li olanların bendeki çağrışımı da filim aralarında boyuna askılıkla asılı ufak tahta tezgahın
    kenarına metal para ile tık tık vurularak ..Alaska-Frigo, buz gibi buz.. canhıraş nidalardı. Canhıraşın bir diğer anlamı da
    yürek parçalayıcıdır biliyorsunuz. Eh, bizim için tam da öyleydi, elimizdeki kitapları satmış ancak parayı denkleyip sinemaya girmişiz,
    hal böyle olunca bu seslenişe acınacak bir iç çekişle cevap verebiliyorduk ancak..

Ken Parker'in Alaska adıyla yayınlanmasında bu çocukluk hatıralarının da payı olabilir mi diye bazan kendime soruyorum.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 2

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları