Konu: Sir Arthur Conan Doyle-Mavi Yakut-Sherlock Holmes

Admin
    Nereden
    İstanbul

Seviye: 46 
    Tecrübe: 5,455,713
    Sonraki Seviye: 6,058,010

Beğenmiş
    1,870
    Beğenilmiş
    17,420
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

Dostum Sherlock Holmes'un ev sahibesi Bayan Hudson dünyanın en sabırlı kadınıdır. Her Allahın günü evini acayip ve şüpheli kişilerin doldurması yetmiyormuş gibi, bir de ilginç kiracısının tuhaf alışkanlıklarına ve düzensiz hayatına katlanmak zorunda kalıyordu. Holmes'in inanılmaz dağınıklığı, en olmadık zamanlarda keman çalma tutkusu, evin içerisini berbat kokulara boğan kimya deneyleri ve hayatından eksik olmayan şiddet ve tehlikeler belki de onu Londra'nın en çekilmez kiracısı durumuna getirmişti. Ne var ki kira ödemede cömertti. Yıllarca oturduğu evin, orasına burasına harcadığı parayla koca evi rahatlıkla satın alabilirdi.
    Ev sahibesi ondan çok çekinir, işine burnunu sokmaya cesaret edemezdi; çünkü onun ne şekilde karşılık vereceğini pek iyi bilirdi. Öte yandan ondan hoşlanırdı da; çünkü dostum kadınlara nazik davranırdı. Aslında Holmes kadın milletini sevmezdi, onlara asla güvenmezdi ama bir beyefendi gibi davranmaktan da geri durmazdı. Yaşlı kadının, kiracısını ne denli önemsediğini bildiğim için, evlenmemden bu yana ikinci kez evime gelip, zavallı dostumun kötü giden sağlık durumunu anlatırken, can kulağıyla dinledim onu.
    Sayfaları Çevirdikçe heyecan dozu artan bir Sherlock Holmes macerası okuyacaksınız.

Format.....Pdf

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Aktif Üye

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,578,317
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Beğenmiş
    5,231
    Beğenilmiş
    4,355
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Okuduğuma pişman olduğum yazarlardan biridir Arthur Conan Doyle.Nedenine gelince bütün Sherlock Holmes hikayelerini bitirmek gibi bir yanlışlığa imza attım.Keşke diyorum şimdi zamana yayarak okusaymışım.Sherlock Holmes dahi dedektif Dr.Watson la ikisinin maceraları aşılmaz öyküler. Ve tabiki Conan Doyle dahi yazar.Keşke daha fazla öykü yazsaydı.
    Ben farklı bir platformda bir Sherlock hikayesi kaleme almıştım.Gerçi o hikayeyi 3 saat gibi bir sürede yazmıştım.Meraklılarına duyurulur.
    Değerli çok değerli bir paylaşım.
    Sherlock Holmes te kendinizi bir anda maceranın içinde bulursunuz.Aşılmaz eserler.

EKDG

Seviye: 42 
    Tecrübe: 2,743,314
    Sonraki Seviye: 3,025,107

Beğenmiş
    200
    Beğenilmiş
    387
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Alıntı abolardis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Okuduğuma pişman olduğum yazarlardan biridir Arthur Conan Doyle.Nedenine gelince bütün Sherlock Holmes hikayelerini bitirmek gibi bir yanlışlığa imza attım.Keşke diyorum şimdi zamana yayarak okusaymışım.Sherlock Holmes dahi dedektif Dr.Watson la ikisinin maceraları aşılmaz öyküler. Ve tabiki Conan Doyle dahi yazar.Keşke daha fazla öykü yazsaydı.
    Ben farklı bir platformda bir Sherlock hikayesi kaleme almıştım.Gerçi o hikayeyi 3 saat gibi bir sürede yazmıştım.Meraklılarına duyurulur.
    Değerli çok değerli bir paylaşım.
    Sherlock Holmes te kendinizi bir anda maceranın içinde bulursunuz.Aşılmaz eserler.
    Kitaplar kadar sizin yorumlarınızı da okumak güzel...
    Paylaşan arkadaşa ayrı,
    Yorumlarınız için size ayrı Teşekkürler.

dingilbey
    Guest
    Çok teşekkür ederim.
    .

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 2

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları