Konu: Eerie - Korku Lal Kitap - Kolleksiyon Serisi Cilt:02 Fasikül:08

Admin
    Nereden
    Eskişehir

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,366,663
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Beğenmiş
    1,724
    Beğenilmiş
    11,303
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]
    [Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

akyıldız
    Guest
    Sevgili Darkmalt uzun zamandır taradığın romanları ve çizgiromanları okuyorum. Bu cilt tamamlanınca toptan okuyacağım. Tarama azminin hiç eksilmemesi dileğiyle... Saygılar.

EKDG

Seviye: 42 
    Tecrübe: 2,742,211
    Sonraki Seviye: 3,025,107

Beğenmiş
    200
    Beğenilmiş
    387
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Korku varsa bende varım...Teşekkürler.

Admin
    Nereden
    İstanbul

Seviye: 51 
    Tecrübe: 13,741,349
    Sonraki Seviye: 13,849,320

Beğenmiş
    11,688
    Beğenilmiş
    48,338
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Alt resimdeki çizerin ismi John Severin yabancı gelmedi. İnternette "Severin films" korku filmi sitesi de aynı isimle.. Logosu "Vampirella"'yı çağrıştırıyor. Belki de odur. İçinde ilginç filmler var. Korku film meraklıları ilgileniyorlardır. Ben sadece fragmanlarını izledim. Paylaşımların kolay gelsin darkmalt.

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,304,325
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,371
    Beğenilmiş
    18,694
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Bu gece okuyacaklarım arasında tüm seriyi önceden okudum ama çoğunu unutmuşum tekrar okunuyor ki bu da benim büyük şansım çünkü kolay kolay Warren bulamam unuttuğum için bunadım sandım ama değilmiş sadece bir hikâyeyi unutmamışım, bir önceki sayıdaki "Sinek" demek senaryo sağlam olursa hiç unutulmuyor; bunamış olsam bu öyküyü de hiç hatırlamazdım ki en ince detayına kadar anımsıyorum, beyin gerekli gördüklerini depolar, lüzumlu görmediklerini hiç hafızaya işlemez, çünkü diğerleri sıradan vampirli, kurt adamlı vb... tabii Warren sevilmez mi; eksiksiz tek tek hepsi çok çok iyi bana göre ve büyük keyif alıyorum tamamından, lakin sağlam senaryolar ölümsüzleşiyor, eline sağlık dostum

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 3

Konu Etiketleri:

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları