Konu: Red Kit Şilliler Yayınları (3. Seri) Sayı: 51 - Kızılderililere Karşı (08.03.1977)

Admin
    Nereden
    İstanbul

Seviye: 52 
    Tecrübe: 13,860,879
    Sonraki Seviye: 16,259,327

Beğenmiş
    11,721
    Beğenilmiş
    48,468
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu

* Görüntüyü açabilmek için konuya Like verilmeli *
    Konu Ercu unlu tarafından (29.12.20 Saat 14:01 ) değiştirilmiştir.

forumcekadam
    Guest
    Sigaralı Red Kit en sevdiğim.
    Giriş sayfasındaki senato üyelerinin sesleri muhteşem.
    Tek sayfalık dolgu sürprizi ile arka kapaktaki roman tanıtımı çok güzel.
    Kapak resmi ve seri olarak "tam" puanlı bir kitap "tam" koleksiyon parçası.

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,525,045
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,415
    Beğenilmiş
    18,730
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Sigarasız, ağzında ot mudur nedir bir şeyle zaten Red Kit bitti bence, hadi sigarayı kaldırdın da ota mota ne gerek var, illa Red Kit'in ağzında bir şey mi olması lazım, kısacası bence de çok komik oldu, sanata; o zararlı bu zararlı diye müdahaleleri hiç sevmiyorum, yok çocuklara zararlı ise +18 koysunlar üzerine kapalı poşette satsınlar, nasıl olsa 18 yaşından büyüklere sigara satışı tüm dünyada serbest, zaten Red Kit okurlarının çoğu yetişkin; günümüzde çocuklardan okuyan hiç görmedim, yaşı küçükleri koruduktan sonra; yaşı büyükler kendi düşünecek; yetişkin kendi bedenini istediği gibi kullanır, bu konuda; devlete, ona, buna, şuna ve hatta hiçbir şeye söz düşmez, hatta haddi bile olmaz; ister günde bir kilo tuz yer ölür, ister sağlıklı beslenir çok yaşar; yetişkinin sadece kendi sorunu, bana göre sadece eski Red Kit'ler okunur; ben öyle yapıyorum, eline sağlık abi

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları