Konu: Bilinmeyen Dergisi Cilt:03 Fasikül:09

Admin
    Nereden
    Eskişehir

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,389,928
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Beğenmiş
    1,724
    Beğenilmiş
    11,318
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]
    [Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Aktif Üye

Seviye: 44 
    Tecrübe: 3,610,829
    Sonraki Seviye: 4,297,834

Beğenmiş
    5,231
    Beğenilmiş
    4,355
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Uri Geller bir fenomen aynı adlı bir proğramdı yanlış hatırlamıyorsam Sinan Çetin le ülkemizde de yayınlanmıştı.
    Uri Musevi asıllı bir parapsişik.Seceresi bilindiği üzere musevilerde soy itinayla takip edilir.Hazreti Yusuf 'un soyundan gelmektedir.Sinan ÇETİN in deyimiyle çok insanla karşılaştım hatta her konuda bilgi sahibi olan ancak Geller kadar kendisini bilen birisiyle karşılaşmadım.
    Uri GELLER o kadar farklı konularda işler yaptıki Galatasaray maçında ( Galatasaraylı olduğunun biliyoruz.) penaltı atışları sırasında topun hareket ettiğini farketmiştim vuruş yapılmasından önce ve futbolcu penaltıyı haliyle kaçırmıştı.Bu durumu farkedip çevremdekilerle paylaşmıştım ancak tabi inandırıcı bir cevap bulamamıştık.Sonradan URİ GELLER in işi olduğunu kendisi açıklamıştı.
    Maçı yukardan helikopterden izlemiş ve topun hedefi bulmasına izin vermemiş.
    Daha fazlasını yapabilenlerde var.Yada daha farklı alanlarda çalışmalar yapanlar.Hepsinin ortak noktası enerji ve deney ustalaşma.
    Benzer bir üstadla daha önce bahsetmiştim uzun süreli deney ve çalışmalarımız olmuştu şimdi bahsedilemeyecek kadar paranormal hadiseleri bizzat gördüm.Zihin okumadan ,zihin kontrolüne , enerji patlamasından ,farklı zihin hallerine ani girişlere kadar.
    Konuya ilgi duyan değerli dostlara Silva Metodu kitabınıda incelemelerini salık veririm.Shakti Gvain in kitapları da çok verimlidir.Ancak asıl olarak mutlaka YOGA ve benzeri tefekkür tekniklerini araştırmaları ve deneyler yapmalarını söyleyebilirim.Bir ara yaptığım kişisel çalışmalardan birinde evin camı patlayınca tehlikeli olabilecek paranormal deneyler yapmıyorum daha çok bilinçaltı kodlaması ile iktifa ediyorum.
    Bu çalışmaların bazı yan etkileri olabilir.Kısa bir süre bilgi aktarımında bulunduğumuz bir delikanlı vardı.Kapalı yerlerden geçerken lambaların yanıp sönmesinden ürkmüştü.Hocam dedi lambalar kapalı ancak ben geçince yanmaya başlıyorlar.Olur dedim enerji kanallar açılınca kozmik oyun sahnelenir.
    İnsanın bilmediğimiz yönleri halen o kadar fazlaki bir şaheser insan bir mucize hallerin halinden hal kalmayıncaya kadar hallenmek gibi.
    Deneysel bir alan konusunda çok önemli gördüğümüz bu çalışmanız için çok teşekkür ederiz.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

Konu Etiketleri:

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları