Konu: Paul Sussman - Tapınak'ın Son Sırrı

Admin
    Nereden
    Eskişehir

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,367,339
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Beğenmiş
    1,724
    Beğenilmiş
    11,303
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

MÖ 70, Kudüs.
    Yahudilerin Kutsal Tapınak'ı Roma askerlerinin kuşatması altındayken, bir çocuğa koruması gereken bir sır emanet edilir.
    Çocuk tüm sakinleri kılıçtan geçirilen Tapınak'tan kaçmayı başarır ve artık sırrı bilen tek kişi odur.

Aralık 1944, Güney Almanya.
    Nazi kampındaki altı Yahudi mahkûm gizemli bir nesneyi gizlice gömerler. Gömdükleri kimsenin eline geçmemesi gereken bir şeydir.
    Sonrasında hiçbiri hayatta kalmayacaktır.

2000'ler.
    Yahudi terör örgütü Chayalei Davud ile Müslüman terör örgütü el-Mulatham, Ortadoğu'da oldukça kanlı eylemler düzenlemekte ve bölgeyi daha da karanlığa sürüklemektedir.
    Barış için çabalayan cesur politikacılarsa ölümle burun burunadır.
    Bu sırada Mısır harabelerinde bir ceset bulunur, öldürülen adam hiç de göründüğü gibi masum bir ihtiyar değildir. Müfettiş Yusuf Halife tarafından ipuçlarının
    izi sürülen cinayet Kudüs'e kadar uzanır. Ortadoğu'nun kaderi, farkında olmasalar da, Müslüman Müfettiş Halife ile Yahudi Dedektif Ben-Roi'ye emanettir.
    (Tanıtım Bülteninden)

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,310,006
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,371
    Beğenilmiş
    18,694
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Yine damar çalışmışsın dostum sağol ben zaten süpheleniyordum ne çıktıysa hep onların başının altından çıktı harbiden de

Üye

Seviye: 34 
    Tecrübe: 594,665
    Sonraki Seviye: 677,567

Beğenmiş
    659
    Beğenilmiş
    155
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    O şüphe benim de içimi kemirip duruyordu, kesin onlar yapmıştır. "Bir sürü" failin faili belliykene elimizde "Diyojen"in feneri "fellik-fellik" gündüz vakti "fail" arıyorduk, sayenizde bunların hepsini öğrenmiş olacağız. Ne demeli; elleriniz dert görmesin, emeğinize sağlık.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 2

Konu Etiketleri:

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları