Konu: Gırgır Renkli 2015 / 46

Aktif Üye abolardis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Seviye: 17 
    Tecrübe: 12,109
    Sonraki Seviye: 13,278

Beğenmiş
    563
    Beğenilmiş
    147

Gırgır Renkli 2015 / 46

GÜNAYDIN ;
    Çantamda sürekli mizah dergisi bulundurmak gibi bir alışkanlığım olduğundan bahsetmiştim.Uzun süredir bu dergiyi gözüme kestirmiştim taramak için.İki yiğit gibi çıktık meydane ikiside birbirinden merdane.Petranyus un hakemliğinde İki hasım gibi uzun süre birbirimizi süzdük.Beslenme piramidinin tepesindeki iki yırtıcı gibi birbirimizi sürekli gözlem altında tuttuk.Bir iki karşılıklı diş gösterme oldu ama uzun süre yenişemedik.Büyük bir mücadele oldu.Elenseler , güreş oyunları güç denemeleri sonunda tekdalmak suretiyle dergiyi bir anda hiç beklemediği bir anda kıspetinden tutup tarama cihazına yerleştirdim.Ufak tefek direnmeler olsada bir başpehlivan gibi tuş etmeyi başardım.Büyük güreşimizden sonra derginin boynu biraz bükülmüştü garibe "alta düştüm diye yerinme üste çıktım diye sevinme" tesellisi ile onu taranmış dergiler arasına gönderdim.Bu büyük müsabakadan zaferle ayrılmanın derin mutluluğu içindeyim.Petranyus ta beni ayrıca tebrik edip başarılarımın devamını diledi.Hediye olarakta saf hatta çok saf halis muhlis tereyağı pardon zeytinyağı hediye ettiki tam bir litre.
    İyi okumalar ve iyi arşivlemeler değerli sanatseverler.

[Üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ]

[Üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ]

TARAMA ve DÜZENLEME : ABOLARDİS & PETRANYUS

Aktif Üye gümüş saç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Seviye: 36 
    Tecrübe: 952,438
    Sonraki Seviye: 1,000,000

Beğenmiş
    1,292
    Beğenilmiş
    788
    Bir elin nesi var,böyle çok elin sesi var..
    Paylaşımda belli oluyor..
    Ellerinize sağlık dostlar..

Admin savataged - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 42 
    Tecrübe: 2,688,146
    Sonraki Seviye: 3,025,107

Beğenmiş
    7,288
    Beğenilmiş
    2,245
    Üstadım Gırgırla olan mücadelenizin içeriğini okumak gerçekten çok hoştu, mizah geleneğimizin eskisi
    gibi olmadığı malum, dergiler birer birer kapanıyor ya da başka başka mecralara doğru evriliyor mizah.
    Bu halet-i ruhiyeden hiç mi hiç hoşnut değilim kendi adıma, o nedenle yazdıklarınız gerçekten mizahın
    ta kendisi, çok mutlu oldum okurken... Çok teşekkür ediyorum emekleriniz için, mizahınız için, Petran-
    yus üstada da selamlarımızla buradan, elinize sağlık...

Yönetici fındıkfındık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 44 
    Tecrübe: 4,248,680
    Sonraki Seviye: 4,297,834

Beğenmiş
    10,710
    Beğenilmiş
    2,413
    Sarı Gırgır'lar zamanı; Gırgır'sız bir hafta hiç düşünemezdim, almadığım hiç olmazdı ama işte bir türlü saklamadık ellerinize sağlık üstadlarım

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 3

profesyonel web tasarım
© Copyright 2017. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları