Konu: Hafta sonu Tarama paketi...

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,101,821
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,361
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu

Hafta sonu Tarama paketi...
    Bugün biraz taramaya ayırdım vaktimi ve ortaya bu çıktı, zaman buldukça ekleyeceğim,
    Yazıp-çizemediğim için dostlar kusura bakmasın lütfen, herkese selam ve saygılarımla..

Demirayak
    Guest
    tarama ve düzenleme işlerinin çok zahmetli olduğunu taradığım negatif film arşivimden biliyorum, ayırılan zaman ve harcanan emek için çok teşekkür ederim.
    :) tex ve tommiksi sabırsızlıkla bekliyeceğim.

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,361
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Alıntı Demirayak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...tex ve tommiksi sabırsızlıkla bekliyeceğim.
    Tamamdır, o zaman bu işin ilk ayağı Teks olsun, en kısa zamanda diyelim...

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,361
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu

Teks İnter Neşriyat Sayı - 3 forumda okunmaya hazır, sırada Tommiks Sayı 212 var, en kısa zamanda...

Aktif Üye

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,577,336
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Beğenmiş
    5,231
    Beğenilmiş
    4,355
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Müthiş kitap ve dergiler Güneş Çocuk ki bugün neredeyse artık sahaflarda bile bulunması mümkün olmayan harika bir dergi.Şimdiden kolaylıklar dilerim.Düzenleme ve tarama gerçekten zaman alan işler.Tarayıcı hızlı bile olsa düzenlenmesi bir kitabın en erken 1 - 2 saati alıyor.Birde renkli bir kitapsa tamam zaman iki katına çıkıyor.
    Bu arada Milliyet Çocuk Özel sayılar ile ilgili olarak arşivi karıştırırken daha önce taranmış bir kaç sayı buldum.Ama eser sahibinin izni olmadan paylaşmak etik olmaz. Sanırım taramalar Sevgili Ginobili üstadımıza ait.Eğer izin verirlerse bu 11 sayılık ekleri bir listede birleştirmek daha iyi olur.Ayrı bir başlık altında olurlarsa çok daha güzel durur.Baytekin taranmış ,Demir Yumruklu Adam taranmış bizde Tarzan özel sayı 1 ve 2 yi taramıştık.Yine Özel sayılardan bizde sanırım Red Kit te var onuda ekleyebilirsek yarı yarıya tamamlamış oluruz.Baytekin film özel sayısı bizde var ama mükerrer tarama yapmak zaman alır gerekte yok bence.İlgilenebilirseniz şimdiden teşekkür ederiz.

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,361
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Alıntı abolardis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Müthiş kitap ve dergiler Güneş Çocuk ki bugün neredeyse artık sahaflarda bile bulunması mümkün olmayan harika bir dergi.Şimdiden kolaylıklar dilerim.Düzenleme ve tarama gerçekten zaman alan işler.Tarayıcı hızlı bile olsa düzenlenmesi bir kitabın en erken 1 - 2 saati alıyor.Birde renkli bir kitapsa tamam zaman iki katına çıkıyor.
    Bu arada Milliyet Çocuk Özel sayılar ile ilgili olarak arşivi karıştırırken daha önce taranmış bir kaç sayı buldum.Ama eser sahibinin izni olmadan paylaşmak etik olmaz. Sanırım taramalar Sevgili Ginobili üstadımıza ait.Eğer izin verirlerse bu 11 sayılık ekleri bir listede birleştirmek daha iyi olur.Ayrı bir başlık altında olurlarsa çok daha güzel durur.Baytekin taranmış ,Demir Yumruklu Adam taranmış bizde Tarzan özel sayı 1 ve 2 yi taramıştık.Yine Özel sayılardan bizde sanırım Red Kit te var onuda ekleyebilirsek yarı yarıya tamamlamış oluruz.Baytekin film özel sayısı bizde var ama mükerrer tarama yapmak zaman alır gerekte yok bence.İlgilenebilirseniz şimdiden teşekkür ederiz.
    Üstadım Güneş Çocuk dergisinin tamamı elimde mevcut, zaman içerisinde fırsat buldukça forumda yerini mutlaka
    alacaktır hepsi, sadece zaman meselesi, bir de 600 DPI tarıyorum Güneş Çocukları o da biraz vakit alıyor.

Milliyet Çocuk Özel Sayılarla ilgili Ginobili'yle konuşup size haber veririm, bir sorun olmaz, ekleriz foruma,1982 yı-
    lında toplamda 11 sayı çıkmıştı özel sayılar, aşağıda resimleri mevcut...

Alıntı altay1944 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum isteğimi tolgadan yana kullansam ayıp etmiş olur muyum.
    Oldu bil dostum, Tommiks'ten hemen sonra Tolga...

Aktif Üye

Beğenmiş
    5,231
    Beğenilmiş
    4,355
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Üstadım ilginiz için çok teşekkür ederiz.Farklı bir kaç tarayıcı deneyerek en net görüntüyü almaya çalışan birisi olarak hızlı tarayıcıların maalesef çözünürlükten yediğini gördüm.Bu nedenle yavaş ama yüksek çözünürlüklü yazıcılar kişisel olarak tercih nedenim zaten amacımız en kaliteli resmi elde etmek acelemiz yok bu anlamda.Güneş Çocuk kendi kategorisinin en kaliteli yayınlarından biriydi ki hepsini bir arada bulabilmek mümkün değil şu zamanda.Belki 3 veya 4 kolleksiyonerde ancak tamamı vardır.
    Milliyet Çocuk özel sayıları ise 1982 yılına damga vurmuş eklerdi.Özel sayılar gerçekten çok özeldir.Bu sayıların tamamının bir arada olması çok önemli bize göre.İlginize çok teşekkür ederiz.Umarım bir gün tamamı eklenir.Selam ve saygılarımızla.

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,361
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu

Tommiks ve Tolga tamam, sırada sevgili Petranyus ve Abolardis için Güneç Çocuk 1 numara hazırlanacak...

Aktif Üye

Beğenmiş
    5,231
    Beğenilmiş
    4,355
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Üstadım emekleriniz için çok teşekkürler aman kendinizi bir şey için zorunda hissetmeyin zamanınız olursa vaktiniz bulunursa sağlığınız ve aileniz kendinize ayıracağınız vakit her şeyden değerlidir.
    Saygılarımızla.

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,361
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu

Güneş Çocuk halledildi, sırada sevgili Oktay_izm için Gordon 6 numara var...

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 2

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları