Konu: Jeriko Tay Yayınları No 08 - Gururun Bedeli

Aktif Üye

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,244,752
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Beğenmiş
    3,638
    Beğenilmiş
    8,265
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

Not: 5'ten 12. sayfaya kadar kitabımda olmadığından dolayı farklı bir taramadan düzenlenmiştir.

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Aktif Üye

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,577,067
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Beğenmiş
    5,231
    Beğenilmiş
    4,355
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Bu değerli paylaşımınız için çok teşekkürler.Bu değerli kitaplar kayıt altına alınamazsa bir gün kaybolup gidecek ilerleyen zamanlarda çizgi roman platformlarının ne kadar önemli ve gönüllü bir iş yaptıkları övgülerle anılacak.Bu platformlarda paylaşım yapan , yorum yazan , görüşlerini beyan eden , like butonuna basan , indirip okuyan ,çeviri balonlama ve düzenleme yapan bütün sanat severler bizlere büyük umut veriyor.Çizgi yine o güzel ve parlak günlerine adım adım yaklaşıp hatta daha da büyüyorsa bunda forum sitelerinin katkısı düşündüğümüzden bile daha fazla.Çeviri balonlama , tarama ve düzenlemede hemen herkes o kadar uzmanlaştıki yayın evleri buradan kitap indirip direk baskıya geçse yeterli gibi bir durum var.Bu anlamda katkılarınız için emekleriniz için çok teşekkür ederiz.

ENTERTHEDRAGON
    Guest
    Haklısın üstadım.Bu paylaşımların değeri hem bizim için hemde gelecek nesiller için oldukça önemli. Bu nenedenle bende burada emeği geçen herkese canı gönülden teşekkür ediyorum.

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,303,412
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,371
    Beğenilmiş
    18,693
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Ellerine sağlık dostum

Alıntı abolardis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çeviri balonlama , tarama ve düzenlemede hemen herkes o kadar uzmanlaştıki yayın evleri buradan kitap indirip direk baskıya geçse yeterli gibi bir durum var.
    Yayın evlerini bilmem ama manuel basıp Kadıköy'de mütemadiyen satanlar var üstadım ve onların kim olduklarını da çoğumuz biliyor, hatta bizzat benim çevirisini yaptıklarımı bile kendi gözlerimle gördüm, emek hırsızlığı ile sırtımızdan para kazananlar hırsızlar ne yazık ki var, lakin delikanlılık parayla satın alınamadı hâlâ, alınamaz

EKDG
    Nereden
    Paraguay

Seviye: 50 
    Tecrübe: 10,350,923
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    6,155
    Beğenilmiş
    12,073
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Yayınevlerini kıskandıracak tarama ve paylaşımlar. Değerli paylaşım için çok teşekkür ederim oktay_izm.ellerine sağlık.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 3

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları