Konu: Asteriks Tercüman Gazetesi Eki 11B - Asteriks Lejyoner

Aktif Üye

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,577,300
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Beğenmiş
    5,231
    Beğenilmiş
    4,355
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

Bu akşam Sevgili Petranyus la birlikte bir kısım teknik aksaklıklar yaşadık.Proğramlardan kaynaklı hatalarla uğraştık.Sonuç olarak gecenin bir vaktide olsa paylaşma aşamasına geldik.Yoğun bir hafta yoğun bir gündem içindeydik.Zamanımız fazla yoktu.Yinede sözümüzü tamamlamak adına devam edelim dedik.Yakında son iki paylaşım ile bir seri bizim açımızdan tamamlanmış olacak.Gazete eklerinin yer yer baskı kalitesinde düzensizlikler olsada tarihsel değeri olduğu bir realitedir.Bu nedenle mutlaka hatırlanması gereken güzel anılar olarak belleğimizde kalacaklar.İyi okumalar ve iyi arşivlemeler.Bütün sanat severlere selam ve saygılarımızla.Bu serinin bitirilmesinde büyük emekleri geçen Sevgili Ginobili ve Sevgili Savataged üstadlarımızada ayrıca teşekkür ediyoruz.
    [Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Tarama ve Düzenleme : Abolardis & Petranyus

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,101,739
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,361
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Çalışmanın büyük bölümünü çizgi severlerle buluşturma nezaketi gösterdiğiniz için emeklerin en büyüğü
    sizlere ait üstadım, bizimkisi çorbada tuz misali, katkı sunabildiysek ne mutlu bizlere,.. Çok teşekkür edi-
    yorum harikulade emekleriniz için, selam ve saygılarımla...

Çizgili Kitap

Seviye: 48 
    Tecrübe: 7,577,571
    Sonraki Seviye: 8,476,240

Beğenmiş
    3,293
    Beğenilmiş
    3,584
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Asteriks paralı asker ha?.
    Rüyamda görsem inanmam..
    A dan Z ye emeği geçenlere teşekkürlerimle..
    Bakalım niye öyle olmuş?.

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,304,767
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,371
    Beğenilmiş
    18,694
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    "Lejyoner" derken; paralı parasız asker mevzusu oldukça ilginçtir; 8 ay kısa dönem askerlik yaptım ki atışlarımda; komutan "Sen anarşistmisin" dedi bana, ilk üç atışı da tam vurmuştum, üstelik üçü de kafadan, sadece bana attırdı sonrası; gelen denetçi komutanlarından puan almak için, çok komiktir, Birlik'te açık ara birinci olmuşum; tamamından haberim bile yoktu ki bunu salladığım da hiç yoktu, şu an oğlum da asker; 21 gün paralı ve o vakitler yemin töreninde sadece ağzımı oynatmıştım, yemin etmedim, neden zenginliklerin mülklerini korumak için yemin edeyim, kim ne kadar zenginse, yani her ne kadar fazla kaybedecek şeyleri varsa o kadar ölsünler; enayi miyim, benimse fazla kaybedecek bir şeyim yok ve gerekirse de sadece o kadar ölürüm, neden zengin ailelerine şehit haberi getirilmez, sadece Aşk adına savaşırız ve o zaman da çok fena savaşırız, aslında bilmiyordu ki sonradan arayıp bulacağım komutan; çok isabetli bir soru sormuştu, hayatının en doğru sorusuydu, ellerinize sağlık üstadlarım; çok kıymetli çalışma ve hatta Lejyoner asker masker derken oğlumu çok özledim, öyle bir sarılacağım ki kimse ayıramayacak
    Konu fındıkfındık tarafından (25.10.18 Saat 02:28 ) değiştirilmiştir.

Üye

Seviye: 14 
    Tecrübe: 4,254
    Sonraki Seviye: 5,517

Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş: 2
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Çocukluğumuzu bize tekrar yaşatanların emeğine sağlık teşekkürler.

Üye

Seviye: 35 
    Tecrübe: 793,941
    Sonraki Seviye: 824,290

Beğenmiş
    3,304
    Beğenilmiş
    403
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Proramlarınız hatasız, donanımınız sorunsuz çalışsın, emekleriniz için teşekkürler.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 5

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları