Konu: Yenilmez Demir Adam IRONMAN Arkabahçe Yayınları Cilt 8 - Tedavisi Yok

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,101,504
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,361
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu

Yenilmez Demir Adam IRONMAN Cilt 8 - Tedavisi Yok
    Yazar : Matt Fraction
    Çevirmen : Cem Demirkan
    Yayın evi : Arka Bahçe Yayıncılık
    Medya Cinsi : Ciltsiz
    Hamur Tipi : Kuşe
    Sayfa Sayısı : 120
    Ebat : 16 x 24
    Baskı Yılı : Ekim 2017
    Etiket Fiyatı: 28 TL

Tüm teknolojisinden istifade edecek yegâne kişi neden Tony Stark olsun?
    Stark’ın mucizevi icatlarını kendine saklamaya hakkı var mı?
    Doktor Ahtapot Demir Adam’dan hem bazı cevaplar hem de yardım istiyor.
    Doktor Ahtapot, Tony Stark’ın dikkatini çekmek için 21 kilotonluk nükleer bir cihaza başvurarak,
    Stark’ı itaate mecbur etmek için Manhattan’ı haritadan silmekle tehdit eder... Stark’ın onun sevi-
    yesinde olmadığını ispat gayretiyle ondan mümkün olmayan bir şeyi –tedavisi olmayanı tedavi et-
    mesini– ister.

(Tanıtım Bülteninden)

Aktif Üye

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,577,197
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Beğenmiş
    5,231
    Beğenilmiş
    4,355
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Tanıtım için çok teşekkürler bende Marvel alıyorum arşivlemek için DC yi de aynı biçimde takip ediyorum.JBC yayıncılık ve Yapı Kredinin de çok güzel yayınları özgün eserleri var onlarıda mutlaka alırım.Ancak klasik bir eleştiri olacak ama artık Süper Kahramanlarda konu sıkıntısı tavan yapmış durumda.Halbuki çok orjinal konular bulunabilir.Mesela Tony STARK 1800 lü yıllarda yaşamış olsaydı hatta daha eskiye götürülebilir yada bizzatihi Da Vinci nin öğrencilerinden biri olarak Amerika nın keşfinde bulunsa orada yerlilerle olan mücadele içinde yeteneklerini konuştursa enteresan bir çalışma olur.Düşünün bir yerleşim yerine yada kaleye saldıran vahşi yerlilere karşı Iron Man ve maden işlemede uzman bir Tony STARK.Filminde Afganistan da El Kaideye karşı mücadelesi anlatılmıştı.Benzer bir senaryo yapılabilir.Yada yeni ve orjinal kötüler bulunabilir.Yoksa ciddi konu sıkıntısı yüzünden yayınlar kendisini tekrar etmeye başlayacak.Batman de benzer çalışmalar var biliyorsunuz.Yine Zagor da da aynı biçimde kaliteli bir Avrupa Seferi yapılmalı yada Afrika da geçen harika bir senaryo mutlaka olmalı.Afrika ormanlarında Tarzan la boy ölçüşebilecek atletik yetenekleriyle bir Zagor hikayesi hem köleciliğe karşı bir mücadele hemde köle tacirlerine karşı bir operasyon olabilir.Teks yasa Zagor da konu sıkıntısı şimdilik yok alan geniş western biraz da bilim kurgu olunca sonsuz varyasyon var denilebilir.Benimde Zagor da en sevdiğim karekterlerden birisi Yogi Ramath dır.Olağanüstü yetenekleri ile müthiş bir kurgudur.Keşke Yogi Ramath la Zagor daha fazla yan yana gelseydi.Yada Kazma Kürek Bill gibi bir hazine avcısı daha fazla görünseydi.Zaten Zagor da ele alınmayan bir konuda neredeyse yok.Yogizmden , Kadim Keltlere , Uzaylılardan ,çılgın bilim adamlarına kadar her konu var.Hatta neredeyse Mutasyon bile işlendi.En gizemli karekter bence Yogi Ramath olsada Süper Mike da daha fazla olsaydı keşke.Zagor la yarışları bir yana arada bir biryerlerden çıksa bu dahi çocuk iyi olurdu.Teşekkür ederiz.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları