Konu: Bilinmeyen Dergisi Cilt:02 Fasikül:03

Admin
    Nereden
    Eskişehir

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,367,440
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Beğenmiş
    1,724
    Beğenilmiş
    11,303
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]
    [Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,314,114
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,378
    Beğenilmiş
    18,694
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Yaw seri bitecek galiba ellerine sağlık kardeşim

Aktif Üye

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,578,347
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Beğenmiş
    5,231
    Beğenilmiş
    4,355
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Tevafuk olmuş 19 tartışmasının akabinde görme şansım oldu.Bir takım matematiksel kodlar olduğu hatta bunun sadece 19 ile de sınırlı olmadığı konusunda ki düşüncelerimi paylaşmıştım.Dogonlara gelince onların ellerinde ki bilgileri biz henüz teyit edebildik.Bu anlamda dünya dışı zeki yaşam olduğu konusuna aynen katılıyorum çünkü kendimde daha bu yaz gördüm.Cep kamerasıyla çekecekken gündüz vakti bir anda ortadan kayboldu.Kutsal metinde de zaten göklerde ve yerde yaşayan şuurlu varlıkların rabbi ( tekamül ettiren , disipline eden , ilerleten anlamında ) ayeti vardır.Doğudan batıya hemen bütün öğretilerde uzaylılar bazan tanrı ile karıştırılmış olsada daima karşımıza çıkar ısrarlı bir biçimde.Bu kadar geniş bir evrende sadece bizim olduğumuzu düşünmek Papa nın dediği gibi Tanrının yaratma kudretini sınırlandırmak olur.Paylaşım için çok teşekkür ederiz.Ellerinize sağlık.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 2

Konu Etiketleri:

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları