Konu: Tex Renkli Maceralar Serisi - Sayı: 555

EKDG

Seviye: 44 
    Tecrübe: 3,780,273
    Sonraki Seviye: 4,297,834

Beğenmiş
    288
    Beğenilmiş
    3,026
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

* Görüntüyü açabilmek için konuya Like verilmeli *
    Konu fındıkfındık tarafından (05.02.19 Saat 18:34 ) değiştirilmiştir.

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,530,251
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,416
    Beğenilmiş
    18,730
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Sonuncu sayfada "SON" yazması tam benlik, 554'ten başlayıp akşam tabletten okunacaklarımın arasında, Mister No için bir başlasam; tekrar okuma olsa bile, sürekli macera macera okurum, hiç bıkmam da ama Tex'de bıkabilirim, lakin ara ara renki Tex okumak gerçekten çok güzel oluyor, zaten artık renksiz Tex okumaz oldum, Atlantis51'in kulakları çınlasın siyah beyazlara da sağolsun onun taramaları sayesinde başlamıştım, tabii okumadığım çok fazla Tex macerası var, ellerinize sağlık üstadlarım, gerçekten pırıl pırıl çalışma
    .

Çizgili Kitap

Seviye: 48 
    Tecrübe: 7,634,152
    Sonraki Seviye: 8,476,240

Beğenmiş
    3,293
    Beğenilmiş
    3,585
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Son yazısı macera içindir inşallah..
    Paylaşılacak rankli Teks için değildir..
    Harika paylaşım..Çok teşekkürler barısvolkan..

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,178,757
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,364
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Çizgi romanlara geçmişte aşık olmamın ve okumamın en önemli nedeninin; sonunda iyinin, doğrunun, güzelin, adaletin
    kazanacağını bilmek olduğunu söyleyebilirim sanırım,.. Hiç farkında olmadan bu duygular içimize işlemişti bizlerin aslın-
    da.. Her ne kadar geçmişte tu kaka denilse de, çizgi romanlar olumlu anlamda hayatlarımıza yön verdi de diyebiliriz sa-
    nırım ve adalet kavramı özelinde ise, Tex kesinlikle en başta gelen karakterlerden benim için. Yeri geldiğinde cehennem-
    de kömür küretse de, yaşadıkları zaman dilimi göz önüne alındığında, vahşi batı kavramı daha bir anlamlı hale geliyor...
    Neyse laf lafı açtı gene, konuyu fazla uzatmadan Tex'in adaletine güveniyoruz ve hikayeyi de tatlıya bağlayacağını biliyo-
    ruz... Elinize sağlık, teşekkür ve saygılarımla üstadım, tüm dostlara selam ve sevgilerimle buradan...

Üye
    Nereden
    Keşan-Edirne

Seviye: 26 
    Tecrübe: 100,302
    Sonraki Seviye: 125,609

Beğenmiş
    55
    Beğenilmiş
    42
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Tex'in güzel bir macerası.Renkli olması daha ilginç yapıyor.Ellerinize emeklerinize sağlık barışvolkan.

Aktif Üye

Seviye: 26 
    Tecrübe: 102,180
    Sonraki Seviye: 125,609

Beğenmiş
    558
    Beğenilmiş
    76
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Öncelikle paylaşımı yapan ve yardımlarını esirgemeyen yedi kişilik ekibinizdeki her üye ayrı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bizleri renkli TEX .e O kadar alıştırdığınız ki, artık renksiz tex okumak
    eski zevkini vermiyor.. Bu arada Çizgili Düşlerin yayınladığı son dönem TEX.lerinde renkli olarak sitemizde yer almaya başlaması Sanırım Benim gibi tüm texseverleri çok sevindirmiştir. Değerli Paylaşımcılar benim gibi sizde bilmektesiniz ki Renkli olarak paylaşılan TEX.lerin nedense bazı sayılarının hala renklenemediğini görmekteyiz. Örneğin 368 ve 369 sayıları..ile 280-299 sayıları arası... Eğer 1--604 sayıları arasında kalan bu eksikliklerde sizler tarafında Biz TEX severlerle paylaşılırsa Mutluluğumuzun ne denli büyük olacağını kelimelerle anlatamam.. Tabii ki Konu ile ilgili Koşullarınız Müsaitse...Tüm Paylaşımcı Arkadaşlarımıza Sağlık ve Mutluluk Dileklerimle...

Üye

Seviye: 34 
    Tecrübe: 598,766
    Sonraki Seviye: 677,567

Beğenmiş
    659
    Beğenilmiş
    155
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Çok teşekkürler, elinize sağlık.

Aktif Üye

Seviye: 39 
    Tecrübe: 1,710,960
    Sonraki Seviye: 1,757,916

Beğenmiş
    4,495
    Beğenilmiş
    4,255
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Üçlü çete macerasının finali.
    Okumayan kalmasın derim.
    Siyah beyaz okumuştum.
    Şİmdi değerli dostlarımın emeklerini,
    Tam macera olarak düzenleyip,
    Hem okuyayım hem de paylaşayım.
    .

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 7

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları