Konu: Scan edilen düzenlenecek dergiler

Aktif Üye

Seviye: 28 
    Tecrübe: 187,281
    Sonraki Seviye: 195,661

Beğenmiş
    526
    Beğenilmiş
    311
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

Üstad Abolardis le birlikte bu akşam Milliyet Çocuk Dergilerinin 1983 yılına ait sayılardan 33-34-35-36-37-38-39-40-41-42-43 numaralı dergilerin taramalarını uzun uğraşlardan sonra bitirdik düzenlemeler devam ediyor en kısa sürede paylaşıma açılacaktır.Kendinize iyi bakın.

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,101,534
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,361
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Çocuk dergileri olayı, forumlara girmeye başladıktan itibaren yeniden keşfettiğim bir vaka oldu benim
    için,.. 10 yıl öncesinin hadisesi bu farkındalık aslında ama geçmişte Milliyet Çocuk dergileriyle içime iş-
    leyen bu tutkunun açığa çıkması da denebilir bu duruma. Milliyet Çocuk dergileri benim için gerçek an-
    lamda bir tutkudur bu yüzden, hatta Ayhan Sicimoğlu'ndan bir alıntı yaparak bitireyim cümlelerimi...

"Hastasıyımmm..."

Merakla bekliyoruz üstadlar, emeklerinizin hakkı ödenmez nitekim...

forumcekadam
    Guest
    Üstadlar Milliyet Çocuk için ilk onbiri açıklamışlar çok da güzel olmuş.
    Kesintisiz peşpeşe sayılar. Bu sayılardan birinde kapakta Buffalo Bill resmi var mı
    merak ediyorum ve bekliyorum.

Aktif Üye

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,577,210
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Beğenmiş
    5,231
    Beğenilmiş
    4,355
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Sevgili Petranyus ile birlikte düzenleme çalışmaları devam ediyor bu akşam gece geç saatlere kadar çalışmaya devam ettik.Bol bol sohbet edip çay ve kahve içtik.Muhabbet koyulaştı az miktarda da olsa sigara içtik.Oda gelirken puro getirmiş o da zararlı ama iyi geldi kendimize geldik.6 sayının düzenlemesini bitirdik birde derleme yaptık.Ancak yaptığımız derleme daha önce çeviri ve balonlaması yapılan bir sayıya ilişkin olduğu halde biz orjinal haliylede yayınlamaya karar verdik.Bir kaç tane proğram ile yeni kapaklar tasarladık.Milliyet Çocuklar daki sayfalardan birinde eksiklik vardı onu derlemede tamamladık.Derlemede bu sayfayı tamamlamamıza rağmen orjinal dergilerde bu konuya hata bile olsa dokunmadık.Kısa bir süre içerisinde 12 sayılık bir paylaşım çizgi severlerle buluşacak.Petranyus ta bende depo penicilin gibi yayınlama yönünde karar aldığımız için şimdilik bütün sayıların düzenlemelerinin bitmesini bekliyoruz.Müteakip 1983 yılını bitireceğiz.5 veya 6 sayı kalmış olacak onuda bitirdikten sonra Tercüman Asteriks gazete eklerini tamamlayacağız ondan sonrası için sonra düşüneceğiz.Şimdilik hoşça kalın görüşmek üzere.Selamlar ve saygılarımızla.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 2

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları