Konu: Tex Romanzi a Fumetti 06 Il Vendicatore (2017 09)

forumcekadam
    Guest

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

dosya pdf

şifre rar pas
    CizgiliKitap

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,172,352
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,364
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Sevgili Forumcekadam ile yan yanayken çok şanslıyız gerçekten de, henüz İtalyanlar bile daha satın alıp
    okuyamamışken, bizler İtalyanlar'dan da önce sayfaları çevirebilmenin keyfini yaşıyoruz, ne denilebilir ki,
    dert görmeyesiniz...

Macerayı az önce indirdim ve sonuna kadar göz gezdirdim büyük bir merakla, Andreucci döktürmüş, Bo-
    selli zaten malumunuz Teks'in Nizzi'den sonra baş senaristi gibi bir şey...

Macerayı, klasik-daha doğrusu eski bilindik Teks okuru mutlaka çok yadırgayacaktır, konu itibariyle Teks'
    in kanun kaçağı olduğu ve çok fazla bilmediğimiz bir döneme ait macera, hatta sanırım Texas bile Meksi-
    ka toprağı o dönemde, neyse konumuz bu değil yanılıyor olabilirim...

Özellikle maceraya giriş sahnesiyle, klasik-eskinin siyah-beyazcı Teks severleri bile yerine mıhlayacak bir
    maceraya adım atıyorsunuz... Bu tarz special yayınlarda kullanılan renk scalası da, gözü yormayan ve at-
    mosferi okuyucuya tam anlamıyla sunan tarzıyla birlikte macerayı daha bir özel kılıyor bana göre, zaten
    sayfaları çevirmeye başlayınca hissedeceğiniz ilk duygu bu oluyor, her şey yerli yerinde, her şey kıvamın-
    da... Bonelli'nin bu tarzdaki yayınları gittikçe kıvam almaya başladı diyebiliriz aslında, kendi adıma daha
    kapsamlı bakmaya çalışıyorum olaya, İtalyanlar nasıl yaklaşıyor olaya acaba? Yani bu serilerde çıkartılan
    sayıların satış adetleri vs nedir diye merak etmeden duramıyor insan. 8,90 EURO fiyatıyla da, hani birim
    fiyat olarak düşünürsek, yani kendi alım gücümüzle kıyaslamadan bir hesap yaparsak bu birim fiyatta ül-
    kemizde çizgi roman yok, olsa da bu tarzda yok, her türlü yok, yok kısaca...
    mudi .

forumcekadam
    Guest
    Aslında başka bir konu fakat bu kitaba denk geldi.
    Nueces Valley - Maxi Tex 31 de yine Teks'in gençliğine
    gidiyoruz.

Epey duygu ve merak içindeki macerada geçen isimler
    Ken ve Mae Willer, Jim Baker, Gunny Bill, Maggiore Leavitt, Hutch, Rod Vergil vee "Damned" Dick... Tex ve Sam Willer!

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,172,352
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,364
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Çok doğru, bu sayı aklımdaydı ne zamandır, İtalya'da Ekim ayında çıkacağı için ben de Ekim başı gibi
    tanıtımını yapmayı düşünüyordum, umarım bu yayını da inceleme şansı buluruz sayenizde, bir kez da-
    ha teşekkürlerimle emekleriniz için...
    .

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları