Konu: Asteriks Tercüman Gazetesi Eki 04A - Asteriks Savaşçı

Aktif Üye

Seviye: 28 
    Tecrübe: 188,505
    Sonraki Seviye: 195,661

Beğenmiş
    526
    Beğenilmiş
    313
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

Üstad Abolardis'in kişisel arşivinden tarafımca taranıp düzenlendi. Bütün çizgi dostlarına selamlarını özellikle iletmemi istedi. Selamlarımızla...

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Scan : Petranyus Düzenleme : Petranyus
    Konu fındıkfındık tarafından (01.10.18 Saat 21:58 ) değiştirilmiştir. Sebep: Kapak resmi yüklendi.

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,173,704
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,364
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Eskiden bizim mahallede gözümüz bayii ya da bakkallarda satılan çizgi romanlardan gayrı başka bir şey görmediği için,
    gazete eki çizgi romanlar gözümüzden kaçtı o vakitler.. Çoğunlukla hani o bildik çizgi roman formatında olmamaları ne-
    deniyle, gazete yğınları arasında yitip gitti çoğunlukla. Elbette kıymet bilenler de vardı lakin ben çok az hatırlıyorum bu
    ekleri biriktireni,.. Özellikle forumlar kurulalı beri, eskiden pek itibar etmediğimiz gazete eki çizgi romanlar, ben de geç-
    mişe dair, o yıllara ait duyduğum pişmanlık nedeniyle büyük bir tutku uyandırdı ne zamandır... Sevgili Abolardis ve Pet-
    ranyus gibi gazete eklerine önem veren dostlar gördüğümde ise gerçekten çok mutlu oluyorum, zira bizim yapamadığı-
    mızı yapmışlar zamanında ve bu eklere belki de gözü gibi baktılar yıllar boyu... Okuma ayrıcalığı için teşekkür ve saygı-
    larımla dostlar, sevgili Abolardis'e de buradan selam ve sevgilerimizle.

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,514,103
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,411
    Beğenilmiş
    18,730
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Bizlerden de selam olsun Abolardis üstada, emekleriniz çok büyük, ellerinize sağlık üstadlarım

Admin
    Nereden
    İstanbul

Seviye: 52 
    Tecrübe: 13,857,128
    Sonraki Seviye: 16,259,327

Beğenmiş
    11,721
    Beğenilmiş
    48,464
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Bizim gibi gazeteden "Red Kit"; "Hoş Memo" okurlarının yakınen bildiği espri anlayışı ile vaz geçemediğimiz yayınlardan biri idi. Paylaşım için sağolun..

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 3

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları