Konu: Tex Willer 682 - Il Ritorno di Lupe (2017-08)

forumcekadam
    Guest

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.][Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]
    [Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.][Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

rar şifresi
    CizgiliKitap

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,517,179
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,415
    Beğenilmiş
    18,730
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Of of sanat denilen şey budur işte, muhteşem kapak, eski yerli kapaklara bu yüzden karşıyım, o vakitler bile orijinal kapaklar sanat yüklüyken oradan buradan sanatçı dahi olmayanlar toplanıp kapak çizdirilmesini bir türlü anlayamazdım, zaten böyle bir çizgi roman aldığımda kapağına bile bakmadan direk orijinal içini okuma alışkanlığı edinmiştim, şu anda eski çakma kapaklar benim için de çok çok kıymetli tabii ama sadece eski günleri hatırlattığı için, başka bir anlamları yok, diğer yandan aydınger çizgi romancılığı, uydurmalar vb... gibi abuklukların çok sık rastlanan "O vakitler şartlar buydu, çizgi roman adına ellerinden geleni yaptılar." savunmasını kesinlikle kabul etmiyorum, tam tersi çizgi romanın bu topraklarda doğru gelişimini engellediler ve bugünkü geriliğine sebep oldular, bu tip saçmalıkları yapmasalardı şu an çizgi roman bugünkünden daha ileri olurdu bu topraklarda, eline sağlık üstadım, Kutsal Çizgi Roman'ın milliyeti yoktur, bence hiçbir zaman orijinalden şaşmamak lazım

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,174,911
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,364
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Henüz geçenlerde bu sayının tanıtımını yaparken C.Villa'ya epey methiye düzmüştük harikulade kapak
    resmi için. Piccinelli çizimlerini ve Boselli'nin kaleminin neler vaad ettiğini de görme dileklerimizi iletm-
    iştik o sırada. Böyle kanlı-canlı karşımızda görünce heyecanlanmadım değil, hemen indirip okudum öğ-
    le sularında. Müthiş bir macera, sonunu merakla beklemedeyiz sevgili Forumcekadam, elinize sağlık.

Üye

Seviye: 34 
    Tecrübe: 598,555
    Sonraki Seviye: 677,567

Beğenmiş
    659
    Beğenilmiş
    155
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Bir de Türkçe'sini bize sunan olsa "tadından yenmez" derler ya, öyle olurdu. Elinize sağlık.
    .

Aktif Üye

Seviye: 40 
    Tecrübe: 1,880,728
    Sonraki Seviye: 2,111,327

Beğenmiş
    1,181
    Beğenilmiş
    3,307
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Lupe Velasco'yu hatırladınız mı?Oğlak Altın Teks 6.sayıdaki "Düellocu Ken Logan"macerasında karşımıza çıkıyordu.
    Meksika'da darbe olmuş ve Montales tutuklanmıştı.El Paso'ya yolu düşen Teks Montalesle kendini tanıştıran Ed
    Colton'a rastlar.Meksikaya geçen Teks sınırı geçer geçmez baygın Lupe'yi bulur.Don Esteban'dan kaçan Lupe
    Teks'in yanında yer alır(evlenme bile teklif eder!).Nefes nefese bir macera.İkisi,birçok badire atlatırlar.Maceranın
    en ilginç yönü finalde yaşanmıştı.Meksika'daki kardeş kavgasına karışmak istemeyen Teks kısa bir not bırakarak
    Amerika'ya döner.Geride gözü yaşlı,Teks'e bayağı tutkun Lupe'yi bırakarak!Bonelli son sayılarında bayağı eski maceraları
    canlandırmaya başladı.Ta 6-7 sayılarda kalan Lupe,265-268 sayılarda kalan Yama bir şekilde karşımıza çıkıyorlar.

Admin
    Nereden
    Bursa

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,646,993
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    10,248
    Beğenilmiş
    77,475
    Adı Geçen
    1 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Alıntı mustibey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir de Türkçe'sini bize sunan olsa "tadından yenmez" derler ya, öyle olurdu. Elinize sağlık.
    Zamanı geldiğinde Çizgi Düşler sayesinde Türkçe olarak ta okuma şansına sahip olacağız. Lakin bu paylaşımlarla hem İtalyan'ca okuyarak kendimizi geliştiriyoruz.
    Okumasını gerçekleştiremeyen dostlarımızda en azından resimlerle görsellik keyfi yaşıyorlar. Bizlere bu keyfi paylaşımlarıyla yaşatan forumcekadam dostumuza teşekkür ederim.
    .
    Söylediklerinize dikkat edin; düşüncelere dönüşür...
    Düşüncelerinize dikkat edin; duygularınıza dönüşür...
    Duygularınıza dikkat edin; davranışlarınıza dönüşür...
    Davranışlarınıza dikkat edin; alışkanlıklarınıza dönüşür...
    Alışkanlıklarınıza dikkat edin; değerlerinize dönüşür...
    Değerlerinize dikkat edin; karakterinize dönüşür...
    Karakterinize dikkat edin; kaderinize dönüşür......

EKDG

Seviye: 43 
    Tecrübe: 3,165,959
    Sonraki Seviye: 3,609,430

Beğenmiş
    2,270
    Beğenilmiş
    12,280
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Reedit Esad

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,174,911
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,364
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Alıntı caretta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lupe Velasco'yu hatırladınız mı?Oğlak Altın Teks 6.sayıdaki "Düellocu Ken Logan"macerasında karşımıza çıkıyordu.
    Meksika'da darbe olmuş ve Montales tutuklanmıştı.El Paso'ya yolu düşen Teks Montalesle kendini tanıştıran Ed
    Colton'a rastlar.Meksikaya geçen Teks sınırı geçer geçmez baygın Lupe'yi bulur.Don Esteban'dan kaçan Lupe
    Teks'in yanında yer alır(evlenme bile teklif eder!).Nefes nefese bir macera.İkisi,birçok badire atlatırlar.Maceranın
    en ilginç yönü finalde yaşanmıştı.Meksika'daki kardeş kavgasına karışmak istemeyen Teks kısa bir not bırakarak
    Amerika'ya döner.Geride gözü yaşlı,Teks'e bayağı tutkun Lupe'yi bırakarak!Bonelli son sayılarında bayağı eski maceraları
    canlandırmaya başladı.Ta 6-7 sayılarda kalan Lupe,265-268 sayılarda kalan Yama bir şekilde karşımıza çıkıyorlar.
    Üstad valla ben bu dediğiniz macerayı unutmuşum, Lupe Lupe diye diye yakınıp duruyordum, nerede geçmişti
    acaba diye,.. Tabi Piccinelli'nin flashback'leri harikulade, az çok Montales, Lupe'nin Tex'e aşık olduğu vs anlaşı-
    lıyor ama hatırlatmanız çok iyi oldu.. Tabi olay sadece Piccinelli ile sınırlı değil, Boselli tabir-i caizse döktürmüş
    bana göre, Çizgi Düşler yazın iyiden iyiye rehavete girdi, bitse artık şu yaz da, bir an önce gelsek şu sayıya...

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 6

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları