Konu: Milliyet Çocuk 1992 Sayı - 02 (Tex İlaveli)

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,176,029
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,364
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu

1992 yılında sadece 8 sayı çıkan bu serinin tamamı bana sevgili Oklitus'un hediyesiydi,.. Hikayesi uzun biraz
    ama kısaca belirtmek gerekirse tesadüfen Büyülü Dükkan'da karşılaştığımız bir zamanda, neler aldın bakalım
    dediğimde, bu seriyi aldığını söylemişti ve akabinde hediye etmişti sağ olsun...

Çocuk dergisi taramak ayrı bir keyif diğer yandan, zira zengin içeriğiyle ruhunuza hitap edecek çizgilerle her
    zaman karşılaşmanız mümkün, bu da taramaları gayet keyifli kılıyor bana göre,.. Red Kit'ten Transformers'a,
    Yakari'den Lord-X'e uzun soluklu bir çizgi keyfi sunuyor işin doğrusu, okuyayım mı tarayayım mı diye ikilem-
    de kaldığınız da cabası...

Kapak resmi Milliyet Çocuk dergileri arasında benim için efsanelerdendir, zira malumunuz Tex Willer konu o-
    lunca akan sular duruyor benim için,.. Orijinalinde orta sayfada 32 sayfalık bağımsız fasikül şeklinde sunulan
    "Kanunsuz Şehir" macerası sadece 8 sayı sürdüğü için o dönem tamamlanamanıştı.. Letteri çizimi maceranın
    ikinci sayısını dergi bütününü bozmaması için sona ekledim ki, seveni var sevmeyeni var cehennem zebanile-
    rinin...

Birde unutmadan, kapakta ibaresi bulunan süper kartlar meselesine gelirsek, 1. sayının kapağında bu kartla-
    rın görselleri okuyucuyla paylaşılmıştı,.. Otomobil ve Motosikletlerle ilgili bilgi kartları, Çocuk dergisi koleksi-
    yonerleri için azap yolu gibi diyebiliriz, zira bulmaya çalışanlardan biliyorum, bulmak imkansız gibi bir şey...

Neyse fazla uzadı biliyorum, sizleri dergiyle baş başa bırakmanın zamanı geldi, herkese iyi okumalar diliyorum.

YENİ TARAMA:
    [Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler   

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konu Etiketleri:

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları