Konu: Yaptığım Medyum İsmail Çizgi Romanı

Aktif Üye

Seviye: 17 
    Tecrübe: 13,041
    Sonraki Seviye: 13,278

Beğenmiş
    15
    Beğenilmiş
    62
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

merhaba.28 sayfalık medyum çizgiromanı yaptım.kağıt kalem kullanmadım.tamamı pc ve tablet ile fotoşopta çizilip boyandı.
    bazı sayfalar iyi bazıları çöplük.istikrar yok.çünkü programı ve tableti öğrenmem zaman aldı.bundan sonra daha güzel yaparım.
    bu yüzden affınıza sığınarak bu kalitesiz çizgiromanı paylaşıyorum.şimdiden hepinize teşekkürler.

[IMG][Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.][/IMG]

[IMG][Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.][/IMG]

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,509,293
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,411
    Beğenilmiş
    18,730
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Kalitesiz çizgi roman denilmesi bence yanlış, acemi işi çizgi roman demek bence daha doğru olur, her tecrübeli çizer acemi çizerdi ilk başta, kısacası bu da doğal sürecin bir parçası, eline sağlık ben hiç çizim yapamam, bilgisayardan nasıl çizildiğini merak ettim, yani yine elle çizim mi yapılıyor, eğer öyle ise hiç yapamam, sadece program vb... sayesinde sıfır çizim yeteneğimle çizebilirsem kendi senaryolarımdan hayata geçirmek isterdim

Aktif Üye

Seviye: 17 
    Tecrübe: 13,041
    Sonraki Seviye: 13,278

Beğenmiş
    15
    Beğenilmiş
    62
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    fındık fındık dostum..bilgisayarda çiziyorum ama tablete çiziyorum.yani yine elle çizim yapılıyor.kaldıki çizmeyi bilmek yetmiyor.fotoşop programınıda iyi bilmen lazım.yinede bana göre kağıda çizmekten kolay.çünkü zoom yapabiliyorsun çizdiğin yere.ayrıntıya inebiliyorsun.işte böyle.yani yine elle çiziliyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları