Konu: GALAX-09 Cehennem Koridoru

Ç. R. Düzenleme

Seviye: 38 
    Tecrübe: 1,210,825
    Sonraki Seviye: 1,460,206

Beğenmiş
    871
    Beğenilmiş
    4,172
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Bu sayıyla ilk 15 macera sıralı oldu iyi okumalar...

LİNK:[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

Aktif Üye

Seviye: 39 
    Tecrübe: 1,695,830
    Sonraki Seviye: 1,757,916

Beğenmiş
    3,837
    Beğenilmiş
    10,857
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Tom Braks ek olarak verdiği yıllarda bu denli ilgimi çekmemişti,oysa tutulduğundan olmalı kendi başına 32 sayfa çıktığını hatırlıyorum.
    Bizlere tekrar bu seriyi hazırladığınız için teşekkürler sevgili fantoma.

Admin
    Nereden
    dünyanın sonu

Seviye: 50 
    Tecrübe: 11,198,519
    Sonraki Seviye: 11,777,899

Beğenmiş
    14,665
    Beğenilmiş
    10,364
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    1 Konu
    Alıntı vefalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tom Braks ek olarak verdiği yıllarda bu denli ilgimi çekmemişti,oysa tutulduğundan olmalı kendi başına 32 sayfa çıktığını hatırlıyorum.
    Yok üstad, bu seri bağımsız olarak hiç satılmadı, sizin hatırladığınız sanırım Tom Braks içeriğindeki, ilk dört sayının
    bağımsız ön-arka kapaklarıyla birlikte ek olarak verilmesiydi sanırım, eğer cilt içeriğinden çıkartılıp bağımsız olarak
    görmüşseniz sanki satılıyormuş gibi düşünmekte haklısınız,.. Galaks daha sonra ise dolgu macera olarak devam etti
    ama kapakları Tom Braks fasiküllerinin arka kapaklarına taşındı, sanırım dolgu macera olarak sayfa adetler de düşü-
    rülmüştü... Bu dolgular tam macera olacak şekilde kapaklar ayarlanabilir diye de hatırlıyorum diğer yandan...

Teşekkürlerimle sevgili Fantoma98, eline sağlık dostum...

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 2

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları