Konu: Caretta’dan Özgün Teks Söylemleri!

Aktif Üye

Seviye: 40 
    Tecrübe: 1,862,558
    Sonraki Seviye: 2,111,327

Beğenmiş
    1,181
    Beğenilmiş
    3,306
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

Caretta’dan özgün Teks Söylemleri

1.”Dayağın her türlüsünü atmak benim karakterimdir”.

2.Kendine asılan bar kadınına:”Siz yanlış kapı çaldınız bayan.O işlere Kit Carson bakıyor!”

3.Lokantacıya:”Dostum,yeni kesilmiş bütün bir sığırın vardır umarım!”

4.Barmene:”Yahu,benim bira içtiğimi sen nasıl bilmezsin?”

5.Kale komutanın odasına kapıyı vurmadan girmek üzereyken kapıdaki askere:”Birazdan bir sedye ile gel albayını al!”

6.Kendisine diklenen Kızılderili şefine:”Getirin şu bıçakları.Kimin derisi kalınmış görelim!”

7.Gros Jean’a:”Hadi bakalım dostum,yıkılacak olan bina bu!”

8.San Francisco’da Lefty Potrero’ya:”Lefty,ekip hazır mı?Çin Mahallesini yıkmaya gidiyoruz!”

9.Jim Brandon’a:”Jim,bizleri buraya sen çağırdın.Şu Fransız’ın deposunu yakıyorum.Gerisini sen düşün!’

10.Pat Mac Ryan’a:”Pat,şu atın kafasını yumruklamayı bırak.Hayvanı çözmeyi unutmuşsun!’

11.Eusebio,El Morisco’ya:”Patron Willer ve ekibi geliyor.Yine hangi çölde hayalet,canavar kovalayacağız acaba?Son gelişlerinde Meksika’daki son Aztek’leri n soyunu kurutmuşlardı!”

12.Montales’e”Montales dostum bir türlü Meksika cumhurbaşkanı olamadın.Biz hazırız.Meksiko City’ye yürüyerek darbe yapalım!”

13.Mefisto’ya:”İhtiyar deli.Seni cehennem bile kabul etmiyor.Unutma ki şeytan benim adamım.Böyle kah dünyada,kah öbür dünyada idare et bakalım”

Aktif Üye

Beğenmiş
    1,181
    Beğenilmiş
    3,306
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Bu söylemlerin hiçbiri Teks maceralarından kopya edilmedi.Bunlara çok benzeyen diyaloglardan esinlenilerek
    tarafımdan yazıldı.

Aktif Üye

Beğenmiş
    1,181
    Beğenilmiş
    3,306
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Mefisto'dan Hellingen'e:"Yahu profesör topunla,tüfeğinle,Titan'ınla, füzelerinle
    bir adamla başedemedin.Ben ne diyeyim?Tam 4 başbelası ile uğraşıyorum.Carson'u
    Kit'i enseliyorum;Tiger Jack keratası tekerime çomak sokuyor.Üçünü birden yakalıyorum
    bu sefer Teks uğursuzu işi bozuyor.Oğlumu,kızkardeşimi,eniştemi üstlerine saldım yine[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]
    olmuyor.En iyisi ver bana Zagor'u,al Teks ve avenesini!"

FACEBOOK'TA PAYLAŞ
profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları