Konu: Agatha Christie - Şatodaki Hayalet

Admin
    Nereden
    İstanbul

Seviye: 46 
    Tecrübe: 5,492,428
    Sonraki Seviye: 6,058,010

Beğenmiş
    1,870
    Beğenilmiş
    17,434
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

Format....Cbr

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]

akyıldız
    Guest
    Kitabın orjinali bu : John Dickson Carr - The Case of the Constant Suicides . Kısaca çakma bir Agatha Christie kitabı. Bilgilendirme amaçlıdır yanlış anlaşılmasın. Saygılarımla.

Teknik
    Nereden
    çArşı - Beşiktaş

Seviye: 56 
    Tecrübe: 28,530,033
    Sonraki Seviye: 30,430,899

Beğenmiş
    28,416
    Beğenilmiş
    18,730
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Alıntı akyıldız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kitabın orjinali bu : John Dickson Carr - The Case of the Constant Suicides . Kısaca çakma bir Agatha Christie kitabı. Bilgilendirme amaçlıdır yanlış anlaşılmasın. Saygılarımla.
    Sevgili üstadım neden yanlış anlaşılsın ki Çizgili Kitap; Yerli/Yabancı + Orijinal/Çakma; her türlü yazın ve çizgili eserin mekanıdır ve varlık nedenimiz ise sizin de şu an yaptığınız gibi bilgilerimizi paylaşmaktır, forumda komplex, yanlış anlama vb... gibi abuk subuk şeyler yok, olanların da bu forumda işi yok ve hiç bir zaman olmayacak üstadım, Çizgili Kitap rüzgâr nereye eserse değil; sadece hedefe gider, gerekirse rüzgâra karşı, bundan gönül rahatlığıyla emin olun lütfen üstadım bilgilendirme için çok sağolun
    Konu fındıkfındık tarafından (10.09.17 Saat 21:45 ) değiştirilmiştir. Sebep: İmla.

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 1

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları