Konu: Anna Gavalda - Onu Seviyordum

Üye

Seviye: 37 
    Tecrübe: 1,126,869
    Sonraki Seviye: 1,209,937

Beğenmiş
    151
    Beğenilmiş
    1,559
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu

Anna Gavalda - Onu Seviyordum

İnce ince dokunmuş, yer yer can acıtacak kadar keskin, heyecan verici ve gerçekçi bir roman. Pranga vurulmuş hayatlarımızdan daha iyisine layık olma ümidimizin öyküsü...
    -Elle-

Onu Seviyordum capcanlı ama hüzünlü bir roman; kalbinizi parçalayan, yumuşacık, sıcacık bir aşk öyküsü. Ama giderek Gavalda'nın sizden, sizin kaybettiklerinizden, yalanlarınızdan, korkaklıklarınızdan ve vazgeçmişliklerinizin açısından söz ettiğini anlayacaksınız. Bu terk edilmiş bir kadına, kalarak hayatının en büyük hatasını yapmış bir adamın içini döküşünün öyküsüdür.
    -Frederic Beigbeder-

Onu Seviyordum, ikiyüzlülüğünü reddeden kadınların gönlünü çelecek. Ve erkekler açıkça azar işitmiş olacaklar.
    -Rencontre-

Anna Gavalda 1970'te Paris'te doğdu. Edebiyat öğrenimi gördü. Fransızca öğretmenliği yapıyor ve ailesiyle birlikte Paris'te yaşıyor. Öykülerini topladığı ilk kitabı Je Voudrais Que Quelqu'un M'attende Quelque Part ile büyük ilgi gördü. Onu Seviyordum, Gavalda'nın ilk romanı.

[Yeni üye olduysanız üye onayınızı bekleyiniz ya da üye olmak için TIKLAYINIZ.]
    Ki değil miydi ilk emir, İKRA!

Aktif Üye

Seviye: 33 
    Tecrübe: 538,170
    Sonraki Seviye: 555,345

Beğenmiş
    161
    Beğenilmiş
    51
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Paylaşımınız için teşekkürler.
    Bincol .

Üye

Seviye: 12 
    Tecrübe: 2,588
    Sonraki Seviye: 2,912

Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Adı Geçen
    0 Konu
    Etiketlendiği
    0 Konu
    Harika bir paylasim. Cok tesekkurler

FACEBOOK'TA PAYLAŞ

Konuya Mesaj Yazanlar: 2

profesyonel web tasarım
© Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır. Çizgili Kitap | Çizgili Kitap Forum Kuralları